Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Snoop Dogg stworzy własną ligę bokserską – ‘The Fight Club’

Opublikowane 4 grudnia 2020, 13:19
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Snoop Dogg, Instagram
Fot. Snoop Dogg, Instagram

W miniony weekend raper Snoop Dogg komentował galę oraz pojedynek Mike Tyson – Roy Jones Jr. Jego słowa stały się hitem internetu i rozbawiły wszystkich widzów.

To przypomina mi walkę moich dwóch wujków bijących się przy grillu. Jestem zmęczony tym gównem” – tak opisał pojedynek ponad 50-letnich zawodników.

Fani oświadczyli, że chcieliby, aby raper komentował więcej wydarzeń sportowych. Jak się okazało kilka dni później, ich życzenie zostanie spełnione.

Snoop Dogg ogłosił, że współpracując z platformą streamingową, stworzy nową ligę bokserką, którą poprowadzi i będzie komentował. W ciągu roku mamy zobaczyć od 5 do 8 gal “The Fight Club”. Wydarzenia będą wyglądać podobnie jak ostatnia gala, na której walczyli Tyson i Roy Jones Jr.

Podczas imprezy odbędą się zarówno walki bokserskie, jak i i koncerty i występy artystów. Raper będzie nie tylko prowadził wydarzenie, ale także pomoże dobrać zawodników i osoby, które pojawią się na scenie.

“The Fight Club” będzie bardziej wydarzeniem rozrywkowym niż czysto sportowym. Planowane są starcia nie tylko profesjonalnych fighterów, ale także celebrytów, sportowców, muzyków, aktorów, czy osób znanych z social mediów. Nie wykluczone są także występy innych legendarnych pięściarzy.

Pierwsza gala planowana jest na początek 2021 roku.

Źródło: talksport.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments