Najman pozywa Saletę, Kostyrę, WP i o2! Z byłym przyjacielem kłóci się o to, kto ma większe długi

3
Fot. Marcin Najman, Twitter
Fot. Marcin Najman, Twitter

Przemysław Saleta w rozmowie z Andrzejem Kostyrą przypomniał, o sprawię sądowej sprzed lat, którą przegrał jego były przyjaciel Marcin Najman.

El Testosteron, który sam miał romans z żoną Salety, oskarżył go, że zdradza swoją partnerkę z dziennikarką. W związku z tą sprawą Najman miał zapłacić za koszty postępowania, przeznaczyć 5 tysięcy złotych na konto Fundacji Dziecięca Fantazja i przelać 20 tysięcy złotych Marcie Koseckiej-Rawicz.

El Testosteron zapowiedział jednak, że nie zamierza płacić ani grosza i tego też się trzyma.

Sprawę przegrał, uprawomocniła się pięć lat temu. Nikt nie zobaczył ani grosza, co dla mnie jest szczególnie przykre z racji tego, że od lat pomagam w tej fundacji „Dziecięca Fantazja”. To fundacja, która spełnia marzenia dzieci, które są śmiertelnie chore – powiedział Saleta.

Nie domagałem się od niego pieniędzy dla siebie, tylko na rzecz fundacji „Dziecięca Fantazja”, ale żaden komornik nie może go namierzyć i generalnie Marcin nic nie ma – dodał.

W odpowiedzi Najman udostępnił nagranie na Twitterze, w którym oskarża Saletę, że to jego ściga kilkudziesięciu komorników, za „położenie spółek„. Następnie wymienia, za co jego były przyjaciel nie oddał pieniędzy, wspominając między innymi o niezapłaceniu za psa, niewypłaceniu wynagrodzenia menadżerce, czy też nieuregulowaniu rachunku za chrzciny.

To jednak nie wszystko. 41-latek zapowiedział, że po weekendzie pozwie Przemysława Saletę, Andrzeja Kostyrę i portale WP oraz o2.

Źródło: Twitter

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Najman pozywa Saletę, Kostyrę, WP i o2! Z byłym przyjacielem kłóci… […]

jozek
jozek
1 miesiąc temu

Tak na marginesie – a co to jest piniędzy ???? Czyli po raz kolejny Najman może nie zapłacić zasądzonej grzywny a inni już tak. Najman dobry inni źle. Sam niedawno w wywiadzie mówił, że nie zapłacił tej kary zasądzonej przez sąd.

trackback

[…] Najman pozywa Saletę, Kostyrę, WP i o2! Z byłym przyjacielem kłóci… […]