Brutalny nokaut Krystiana ‚Tyson’ Kuźmy na gali GROMDA. [CAŁA WALKA]

3
fot. GROMDA

Na gali GROMDA 3, która odbędzie się już 11 grudnia dojdzie do wielkiego finału, w którym utalentowany Krystian „Tyson” Kuźma zmierzy się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Tyson to kibic Elany Toruń, który na pierwszą edycję GROMDY trafił dzięki Arturowi Szpilce. Swoim charakterem oraz potężną siłą ciosów zaskoczył wszystkich śledzących wydarzenie. Co ciekawe o „Tysonie” było głośno nawet w zagranicznych mediach, największe serwisy internetowe rozpisywały się o fenomenalnym występie kibica Elany Toruń.

Zasady turnieju są proste. Mały, oldschoolowy ring o wymiarach 4×4 metry. Walka trwa cztery rundy, każda po 2 minuty. Tutaj nie ma sędziów punktowych. Jeśli walka dotrwa do końca to rozpoczyna się ostatnia, piąta runda bez limitu czasowego.

Zobacz również: ‚Chuligan’ z Radomia typuje zwycięzcę turnieju GROMDA: Tyson, czy Don Diego?

Jak na razie nie wiemy jakie plany po wielkim finale ma „Tyson” z Torunia. Zawodnik ma bogatą karierę amatorską, w której stoczył około 30 walk bokserskich. Być może po wielkim finale spróbuje swoich sił w zawodowych walkach na profesjonalnych galach.

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn to triumfator drugiej edycji GROMDY. Zwycięzca wielkiego finału, w którym „Don Diego” zawalczy z „Tysonem” zgarnie okrągła sumę 100 tysięcy złotych.

Kubiszyn wywołał ogromną sensację pokonując na GROMDZIE 2 potężnego Dawida „Maximusa” Żółtaszka. Przed galą mocno faworyzowany był właśnie „Maximus”, jednak jeden celny cios zadecydował o losie pojedynku.

Organizacja GROMDA udostępniła właśnie nagranie z całej walki Krystiana Kuźmy z reprezentantem klubu Arrachion Olsztyn – „Brodaczem”.

Źródło: GROMDA

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Brutalny nokaut Krystiana ‚Tyson’ Kuźmy na gali GROMDA. [CAŁA WALKA] […]

trackback

[…] Brutalny nokaut Krystiana ‚Tyson’ Kuźmy na gali GROMDA. [CAŁA WALKA] […]

trackback

[…] Brutalny nokaut Krystiana ‚Tyson’ Kuźmy na gali GROMDA. [CAŁA WALKA] […]