Cieślak za walkę z Okolie chciał 7 razy większą wypłatę niż Głowacki!

0

12 grudnia na gali w Londynie do walki o pas WBO miał stanąć Krzysztof Głowacki. Niestety pięściarz zaraził się koronawirusem i potrzebne było zastępstwo na pojedynek z Okolie.

Niestety dopadło mnie i to w najgorszym momencie😔 Dzisiejszy test na COVID-19 wykluczył mnie z walki😫 Czekam na dalszy rozwój sytuacji, życzę Wam zdrowia, uważajcie na siebie💚 – pisał na social mediach bokser.

Kiedy ta wiadomość obiegła media, szybko pojawiły się informacje, że miejsce Głowackiego może zastąpić Michał Cieślak lub Nikodem Jeżewski.

Cieślak walczy w sobotę w pojedynku, z którego nie może się wycofać. Jeśli wygra i nie odniesie kontuzji, zmierzy się z Okoliem. To mamy już zaklepane, ale musimy mieć też opcję rezerwową – powiedział promotor Eddie Hearn w programie „Before the Bell”.

Cieślak wygrał, jednak jak się okazało, do Londynu poleciał Jeżewski. Pierwszy z pięściarzy rzekomo zażądał kwoty siedem razy większej niż Krzysztof Głowacki.

Jak przekazał portal ‚bokser.org’ Eddie Hearn miał powiedzieć – Chcieliśmy sprowadzić na walkę Cieślaka. Złożyliśmy pytanie i ofertę. Potem przyszła odpowiedź z jego ekipy. Zespół Cieślaka chciał siedmiokrotnie większej wypłaty niż miał dostać za walkę Głowacki.

Źródło: bokser.org

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments