Krystian ‚Tyson’ Kuźma przed GROMDA 3: ‚Elana to było zawsze moje życie. Nigdy tego nie zmienię’ [WIDEO]

0
fot. GROMDA

Boks na gołe pięści powraca! Po dwóch emocjonujących turniejach GROMDA zaprasza na wielki finał, w którym Krystian „TYSON” Kuźma i Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn zmierzą się w walce o 100 tysięcy złotych głównej nagrody. To jednak nie koniec atrakcji, które czekają na kibiców już 11 grudnia. Transmisja w systemie Pay-Per-View tylko na www.gromda.tv!

Pierwsza gala pod nowym szyldem odbyła się 6 czerwca. Do pierwszego turnieju eliminacyjnego zgłosiło się ośmiu śmiałków. Byli tam wszechstronnie doświadczeni fighterzy, ale także nieustraszeni uliczni wojownicy. „TYSON” ma w sobie trochę jednego i drugiego. W amatorskim boksie zaliczył około 30 walk (przegrał zaledwie kilka), na ulicy… dużo, dużo więcej.

W niewielkim ringu GROMDY okazało się, że taka mieszanka jest gwarancją prawdziwych ringowych fajerwerków. „TYSON” nie brał jeńców, a brutalny półfinałowy nokaut nad „BRODACZEM” obiegł światowe media, trafiając nawet do „The Sun”. 

„TYSON” to uliczny wojownik o nieustępliwym charakterze. „DON DIEGO”, który wygrał GROMDE 2 jest za to wszechstronnie doświadczonym fighterem, który z powodzeniem radził sobie na ringach kick-boxerskich i bokserskich. Na poprzednich turniejach obaj pokazywali, że w stanie wygrywać z bólem i pokonywali większych od siebie rywali.

GROMDA wypuściła kolejny materiał promujący galę. Tyson odpowiedział między innymi na pytanie jaka walka była najtrudniejszą w jego życiu. Odpowiedź może wielu zaskoczyć. Pełny materiał zobaczycie poniżej.

Kuźma odpowiedział również na pytanie na co wyda pieniądze, jeśli zgarnie 100 tysięcy złotych.

„Na pewno część przeznaczę na szkółkę, którą miałem otworzyć dla chłopaków, która będzie za darmo. Głównie dla dzieciaków. Chcemy to zrobić, aby była za darmo. Nie chce z tego żadnych pieniędzy. Byłaby to dla mnie duża przyjemność, bo tych chłopaków trenuje od dwóch, trzech lat na osiedlu. Żeby po prostu coś robili, teraz jakaś opcja się pojawiła, więc może się uda…” – powiedział Tyson z Torunia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Źródło: GROMDA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj