Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Najman zdradza kolejne szczegóły swojej gali ‘VIP-MMA’ – ‘Aż trzy sensacyjne debiuty znakomitych bokserów’

Fot. Marcin Najman, Twitter
Opublikowane 7 grudnia 2020, 15:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Marcin Najman, Twitter
Fot. Marcin Najman, Twitter

Najman po ostatnim starciu na FAME MMA 8 oświadczył, że nie było to jego pożegnalnie starcie, gdyż nie tak chce kończyć swoją przygodę ze sportami walki.

Zawodnik zdradził, że początkowo dostał ofertę od dwóch organizacji. Teraz już wiemy, że chodziło o FEN, co ciekawe, właściciel Paweł Jóźwiak w rozmowie z mediami zapytany o El Testosterona powiedział, że „na ten moment nie ma takiego tematu„. Kolejna federacja, która złożyła Najmanowi propozycję to Celtic Gladiator.

Najman za namową współpracujących z nim partnerów postanowił, że galę zorganizuje na własną rękę, co ciekawe ma to być raczej “impreza” pożegnalna, gdyż zapewnił, że nie zabraknie tortu, konfetti i odbędzie się również koncert.

Pożegnalna gala będzie zorganizowana przeze mnie i moich partnerów biznesowych. Odbędzie się w styczniu. Będzie to walka w formule MMA albo w formule bez reguł. To będzie oczywiście gala w formacie studyjnym, PPV. Odbędą się tam 4 pojedynki – wyjaśnił 41-letni zawodnik.

Na swoim Twitterze Najman zdradził, że zobaczymy trzech pięściarzy debiutujących w formule MMA. Całe wydarzenie jest zaplanowane na 30 stycznia, a gala będzie nosić nazwę – “VIP-MMA”.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments