Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Znany trener zawodniczek UFC miał odurzyć i zgwałcić podopieczną. Wszystko zarejestrowały kamery w domu ofiary

Fot. Rafael de Freitas, YouTube
Opublikowane 7 grudnia 2020, 10:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Rafael de Freitas, YouTube
Fot. Rafael de Freitas, YouTube

Rafael de Freitas to były zawodnik MMA znany jako “Barata”. Fighter ma na swoim koncie 6 zwycięstw, porażkę i jeden remis. Miał także szansę dostać się do UFC, gdyż pojawił się w programie The Ultimate Fighter, jednak szybko przegrał.

Barata jest obecnie trenerem brazylijskie jiu-jitsu, który współpracuje z wieloma zawodniczkami MMA, również tymi, które walczą w UFC, w tym m.in. z Holly Holm i Michelle Waterson. Freitas pracuje także w kilku klubach w Albuquerque oraz z klientkami Jackson Wink MMA Academy. To także wielokrotny medalista w dyscyplinie, którą trenuje i twórca techniki “Baratoplata”

W sobotę trener trafił do aresztu, gdzie będzie znajdował się do zakończenia procesu ws. odurzenia i wykorzystania jednej z podopiecznych.

Jak przekazują zagraniczne media, do zdarzenia doszło 7 listopada. Trener był umówiony w domu jednej z podopiecznych, która trenowała z nim od 6 lat. Freitas miał wymasować jej nogi, gdyż ostatni męczyły ją skurcze. Barata i kobieta zjedli najpierw śniadanie. Kiedy ofiara poszła do łazienki, trener miał nalać jej soku, który piła wraz z winem i whisky.

Około 20-30 minut później kobieta położyła się na kanapie i myślała, że Freitas zacznie masaż, jednak po chwili zasnęła. Obudziła się dwie godziny później. Trenera już nie było, a ona leżała nago. Kilka dni później przypomniała sobie, że ma w domu kamery i sprawdziła, co się wydarzyło.

Według policji, na nagraniu widać, że Freitas prawdopodobnie dosypał czegoś do napoju. Następnie ściągnął spodnie ofierze i wykorzystał ją seksualnie. Funkcjonariusze przekazali, że w tym czasie kobieta leżała nieprzytomna i obudziła się dopiero 50 minut po tym, jak Freitas opuścił jej dom.

Źródło: ESPN

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments