GROMDA 3: Zapowiedź finału Sportowiec vs. Chuligan. [WIDEO]

fot. GROMDA
Opublikowane 8 grudnia 2020, 10:30
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Kibice zadają sobie jedno pytanie – Tyson, czy Don Diego? Kto zwycięży w wielkim finale GROMDY, w którym triumfator zdobędzie 100 tysięcy złotych? Odpowiedź poznamy już 11 grudnia, na kolejnej trzeciej już edycji GROMDY. Pojawiła się właśnie zapowiedź pojedynku, w którym Krystian Kuźma zawalczy na gołe pięści z Mateuszem Kubiszynem.

„Walka zapowiada się bardzo ciekawie. „TYSON” będzie eksplozywny, energetyczny, agresywny… On cały czas czyni postępy w boksie i ma naturalną smykałkę do tego sportu. Kubiszyn to zawodnik, który pływał na głębszych wodach. Jest doświadczony, potrafi być bardzo spokojny, mądry i analityczny. Ten finał będzie się naprawdę dobrze oglądało!” – przewiduje Mateusz Borek (MB Promotions), który razem z Mariuszem Grabowskim (Tymex Boxing Promotion) powołał do życia projekt GROMDA.

„Walki na gołe pięści cały czas pokazują nam jedno. Tu nie ma faworytów, bo jeden cios może zmienić wszystko. Wiedzieliśmy to na dwóch dotychczasowych galach GROMDA i pewnie tak samo będzie na trzeciej. Nie mogę się doczekać tego finału. Tu nie będzie żadnych kalkulacji – „TYSON” i „DON DIEGO” wyjdą się bić, a zwycięzca sprawi sobie ładny prezent na święta” – tłumaczy Mariusz Grabowski. 

Organizacja opublikowała wideo zapowiedź finału TYSON vs. DON DIEGO.

Artur Szpilka o Tysonie – „Tyson jest zawodnikiem strikte z ulicy, zawodnikiem, który wywodzi się z chuligańskiego kręgu. Mega zdeterminowany, silny bardzo fizycznie, wierzący w siebie od początku i dla mnie jest faworytem w tej walce”

Rychu Peja powiedział – „Ma silne jebn**ie więc pewnie będzie mierzył w to (przyp. red. nokaut), stanowi to jego atut. Nie boi się bić, pomimo obniesionych ran, kontuzji kontynuuje walkę i wygrywa te walkę, więc na pewno trudno jest go zatrzymać. W finale pokaże to co poprzednio, być może na jeszcze lepszym poziomie.

Maciej Miszkin dodał od siebie – „Tyson to przede wszystkim charakteryzujące młodość brak kalkulacji. Niepohamowana agresja, duża eksplozywność i nokautujący lewy sierpowy.”

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sprawdźcie wideo zapowiedź pojedynku Tyson vs. Don Diego.

Źródło: GROMDA

WIDEO

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments