środa, 22 września, 2021
Strona głównaBoks'O pas zawalczę na swoich zasadach..' - Cieślak o niewykorzystanej okazji pojedynku...

’O pas zawalczę na swoich zasadach..’ – Cieślak o niewykorzystanej okazji pojedynku z Okolie

12 grudnia odbędzie się pojedynek Nikodema Jeżewskiego z Lawrencem Okolie. W stawce ma znajdować się mistrzowski pas WBO.

Pierwotnie do Londynu miał polecieć Krzysztof Głowacki. Niestety pięściarz przekazał informację o zakażeniu koronawirusem, co wykluczyło go z pojedynku o tytuł. Głównym kandydatem na jego miejsce miał być Michał Cieślak.

Cieślak walczy w sobotę w pojedynku, z którego nie może się wycofać. Jeśli wygra i nie odniesie kontuzji, zmierzy się z Okoliem. To mamy już zaklepane, ale musimy mieć też opcję rezerwową – powiedział promotor Eddie Hearn w programie „Before the Bell”.

Cieślak pokonał Taylora Mabikę, jednak do Londynu poleciał Jeżewski. Niedługo później social media obiegła informacja, że Michał za pojedynek z Okolie zażądał kwoty 7 razy większej, niż Głowacki.

Jak przekazał portal ‚bokser.org’ Eddie Hearn miał powiedzieć – Chcieliśmy sprowadzić na walkę Cieślaka. Złożyliśmy pytanie i ofertę. Potem przyszła odpowiedź z jego ekipy. Zespół Cieślaka chciał siedmiokrotnie większej wypłaty niż miał dostać za walkę Głowacki.

„Emocje opadły, kurz po bitwie również ??
Pora na podziękowania, które zasłużenie należą się sporej grupie ludzi.
Sukces ma wielu ojców, tym razem również.
Bardzo dużo pracy za mną, odkąd wróciłem z Kongo, nie ustaję w przygotowaniach. Za mordercze treningi i litry wylanego potu dziękuję moim trenerom Andrzej Liczik – Trener personalny i @Karol Kosak.
Dziękuję również moim promotorom i sponsorom.

Wam drodzy kibice dziękuję za wsparcie, słowa otuchy, komentarze, to wszystko bardzo mnie motywuje do nieustannego doskonalenia siebie jako sportowca.
Na koniec chciałbym się odnieść do głośnego ostatnio tematu.
Jak już wiecie, nie lecę do Londynu. Swoje na tą chwilę zrobiłem. Decyzja podjęta. A o pas mistrzowski zawalczę na swoich zasadach, w odpowiednim momencie.
Teraz zasłużony odpoczynek.”
– napisał na swoich social mediach.

Źródło: Instagram

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Canelo Alvarez komentuje zadymę podczas face-to-face! „Ten gość mówił o...

0
Za nami konferencja prasowa przed pojedynkiem Canelo Alvareza z Calebem Plantem. Podczas face to face pomiędzy zawodnikami doszło do bójki. Po całej sytuacji głos zabrał jeden, jak i drugi zawodnik! Panowie nie przebierają w słowach.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x