Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Tyson z Torunia ostro przed finałem GROMDY. ‘Prawdziwe doświadczenie zdobyłem w lesie. Plan jest taki, żeby go rozje***ć”

fot. GROMDA
Opublikowane 8 grudnia 2020, 20:51
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Już w piątek trzecia edycja turnieju GROMDY. Walki na gołe pięści cieszą się w Polsce ogromną popularnością, a GROMDA jest tego znakomitym przykładem. W wielkim finale, w którym zmierzy się zwycięzca pierwszej i drugiej edycji zobaczymy Krystiana “Tysona” Kuźmę oraz Mateusza “Don Diego” Kubiszyna. Wojownicy powalczą o główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

Zasady turnieju są proste. Mały, oldschoolowy ring o wymiarach 4×4 metry. Walka trwa cztery rundy, każda po 2 minuty. Tutaj nie ma sędziów punktowych. Jeśli walka dotrwa do końca to rozpoczyna się ostatnia, piąta runda bez limitu czasowego.

“To będzie starcie dwóch światów, uliczny fighter, którego wspierać będą koledzy kibole kontra zawodowy bokser, kickboxer oraz Harleyowiec mający wsparcie sportowego środowiska a także swojego bractwa.” – zapowiada Mateusz Borek.

Nagrody w turnieju GROMDA

Wiele osób myślało, że wynagrodzenie w GROMDZIE dostaje tylko zwycięzca turnieju. Rozwiewamy wszystkie wątpliwości.

  • Za każdą wygraną walkę podczas turnieju zawodnik dostaje 2 tysiące złotych.
  • Najlepsza walka wynagradzana jest premią w wysokości 10 tysięcy złotych.
  • Dla finalistów turnieju organizatorzy przygotowali 20 tysięcy złotych.
  • W wielkim finale, gdzie dojdzie do walki pomiędzy triumfatorem pierwszej, jak i drugiej edycji zwycięzca dostanie nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Kubiszyn mówi o tym, że przerwie znakomitą passę Kuźmy.

“Tyson zaprezentował się znakomicie, bardzo dobrze rozegrał wszystkie pojedynki wygrywając je przed czasem ale w walce finałowej ze mną będzie game over.” – zapewnił w trailerze Kubiszyn.

Zobacz również: Brutalny nokaut Krystiana ‚Tyson’ Kuźmy na gali GROMDA. [CAŁA WALKA]

Krystian “Tyson” Kuźma ostro o “Don Diego”.

Tyson przed finałem jest pewny siebie. W walkach na gołe pięści doświadczenie zdobywał w lesie, czy na ulicy. Plan na walkę z “Don Diego”? Tutaj nie będzie miękkiej gry.

Chce udowodnić wszystkim to, że zawodnicy którzy coś osiągnęli typu Kubiszyn tam Mistrza Świata co zdobył. To o niczym nie świadczy. Prawdziwe doświadczenie to zdobyłem ja w lesie czy na ulicy. Na pewno chce zamknąć mu tą mordę, żeby przestał pie**olić na mój temat różne rzeczy. Bo tak na prawdę w walkach na gołe pieści ma gówno do gadania. Wyszedł sobie raz na turniej i myśli, że ma doświadczenie.

Niektórych zawodników szanuje ale jego nie szanuje za to, że wstąpił w ogóle do turnieju. Bo był moim sparing partnerem i chciał mi pomóc. Także widzę jak chciał mi pomóc. Plan jest taki, żeby go roz**bać.”

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Źródło: GROMDA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments