Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Polski zawodnik MMA w sobotę zawalczy z policjantem. [FOTO]

fot. Instagram
Opublikowane 9 grudnia 2020, 22:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już w sobotę odbędzie się druga edycja gali MMASTERS LEAGUE. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek pochodzącego z Bielska-Białej Adriana Dudka (3-1), który na co dzień trenuje w klubie Sportowe Zagłębie. Jego rywalem będzie Daniel Brunclik, który jak się okazuje jest aktywnie działającym policjantem z jednostki specjalnej SPJ Praga. Łącznie na karcie walk mamy siedem pojedynków w MMA oraz dwa w K-1.

Daniel Brunclik swój debiut zaliczył w 2017 roku w organizacji X Fight Nights. W swojej debiutanckiej walce wygrał przez poddanie już w pierwszej minucie starcia pokonując Gordana Zorica. Brunclik kontynuował dobrą passę wygrywając kolejne dwa pojedynki. O policjancie, który w MMA radzi sobie całkiem dobrze zrobiło się głośno w 2018 roku za sprawą walki z “Berrym”. Petr Beranek to chuligan działający w grupie Johny Kentus Gang w Brnie.

Brunclik przegrał już w pierwszej rundzie przez poddanie dopisując do rekordu pierwszą porażkę w karierze. Po walce w jednym z wywiadów powiedział – „Zapłaciłem za swoją młodzieńczą lekkomyślność. Petr tak pięknie wykorzystał moje błędy. To sport. Kontynuuję i spróbuję wyciągnąć jak najwięcej z tej porażki i pokazać się z dobrej strony w kolejnych walkach” – powiedział Daniel Brunclík.

fot. XFN / po lewej stronie Daniel Brunclik / po prawej  Petr Beranek
fot. XFN / po lewej stronie Daniel Brunclik / po prawej Petr Beranek

Zawodnik trenujący w X GYM Praga ma na swoim koncie 7 wygranych i 5 porażek.

Wygląda na to, że przed nami kolejna walka na linii kibic – policjant. Rywalem Brunclika będzie Adrian Dudek, który jest fanatykiem BKS’u Stal Bielsko-Biała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: GROMDA 3: Sportowiec vs. Chuligan [WIDEO]

Dudek w swoim zawodowym rekordzie ma trzy wygrane i jedną porażkę. Na gali Night of Heroes – Zagłębiowski Horror Show 3 musiał uznać wyższość Wawrzyniec Bartnika, który jest kibicem Rakowa Częstochowa. Zawodnicy pokazali ogromny charakter, a w oktagonie mogliśmy oglądać prawdziwą awanturę! Zarówno jeden, jak i drugi wojownik mógł liczyć na wsparcie swoich kibiców co dodatkowo budowało napięcie i atmosferę wokół pojedynku.

Wojownik z Bielska-Białej, który jakiś czas temu podjął współpracę z Arturem Gwoździem z grupy Artnox Fight Sport o swojej walce dowiedział się w listopadzie. Jak zaznaczył w jednym z postów na Instagramie – “będzie to najcięższy rywal w mojej karierze”.

“Czas wracać do klatki… Rok był ciężki ale pracowity. Nie jestem tym samym zawodnikiem co na ostatniej walce… różne kluby, obozy, góry. Można tu dużo wymieniać ale jedno co się nie zmienia to nastawienie i charakter do walki i tym się kieruje. Będzie to dla mnie najcięższy rywal w karierze ale już się nie cofam wyciągam wnioski z poprzednich walk i lecę dalej” – zanzaczył Dudek.

Źródło: Instagram / Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments