Denis ‚BAD BOY’ Załęcki zapowiada ciężki nokaut – ‚Na ulicy też nie wybieramy, bijemy się z każdym…’ [WIDEO]

0
fot. GROMDA

„Bez kalkulacji, na żywioł i po nokaut” – tak piszą o Denisie „BAD BOYU’ Załęckim organizatorzy turnieju GROMDA. 

Zawodnik po raz pierwszy na gołe pięści zawalczył na gali Wotore, jednak przegrał z Markiem Samociukiem. W kolejnym pojedynku, który miał miejsce zaledwie trzy miesiące później na GROMDA 2 w około 40 sekund znokautował Daniela DZIKA Soczyńskiego.

Na zbliżającym się turnieju Denis Załęcki stanie do walki z Kacprem RAIDENEM Olszewskim. Zawodnik z Torunia w czwartek wniósł na wagę 105,4 kilogramy, czyli o 22,4 kilograma więcej, niż rywal. Zdecydowanie wpłynie to na korzyść BAD BOYA, który już wcześniej zapowiadał „rozp**rdol„. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nagranie z krwawych walk turnieju GROMDA. Jak ‚Tyson’ i ‚Don Diego’ trafili do finału? [WIDEO]

Tym razem po ważeniu zdradził, że ponownie możemy liczyć na błyskawiczne zakończenie walki – ‚Na ulicy też nie wybieramy sobie partnerów, bijemy się z każdym, myślę, że pierwsza runda będzie ciężki nokaut, także można przygotować nosze już’

Zawodnik został także zapytany o starcie swojego kolegi TYSONA – ‚Myślę, że wygra na sto procent, także… pierwsza, druga runda maksymalnie

Zobacz również: Don Diego zlekceważył Tysona na ważeniu! Face to face przed GROMDA 3. Wyniki, pary turniejowe. [WIDEO]

Zawodnik zdradził także, że jego największą motywację jest „udowodnienie niedowiarkom, tym, którzy najbardziej się spinają na netach, żeby pokazać klasę po prostu„.

Źródło: GROMDA

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments