Środa, 24 Kwietnia, 2024

Krystian ‘Tyson’ Kuźma przed finałem GROMDY – ‘Te dwa tygodnie kryminału nic nie zrobiło… Jeszcze lepsza motywacja, bo udało się wyjść’

Fot. Krystian TYSON Kuźma, YouTube
Opublikowane 11 grudnia 2020, 07:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj kolejna edycja turnieju GROMDA, a także wielki finał, w którym do walki staną Krystian TYSON Kuźma i Mateusz DON DIEGO Kubiszyn. Stawka pojedynku jest wysoka, gdyż zwycięzca zdobędzie pieniądze w kwocie 100 tysięcy złotych.

W czwartek dzień przed galą odbyło się oficjalne ważenie, face-to-face, a zawodnicy udzielili wywiadów. TYSON, który mimo ostatnich problemów zapewnia, że nie było problemu w przygotowaniach, wniósł na wagę 102,3 kg, czyli o 8,9 kg więcej niż DON DIEGO.

Jestem gotowy na maxa, robimy swoje, także tam te dwa tygodnie kryminału nic nie zrobiło, pompa z siłowni zeszła, jest dobrze – powiedział zawodnik w rozmowie z dziennikarzami portali Bokser.org i MMARocks, po czym dodał – Wszystko jest pod kontrolą, nic się nie zmieniło, jeszcze lepsza motywacja, bo udało się wyjść, także super.

Zobacz również: Don Diego zlekceważył Tysona na ważeniu! Face to face przed GROMDA 3. Wyniki, pary turniejowe. [WIDEO]

TYSON skomentował także sytuację z ważenia, którą można uznać za lekceważącą ze strony rywala, który nie wyciągnął ręki, a w trakcie face-to-face swój wzrok skierował w sufit – Ja mu nie chciałem podawać ręki, nie lubię go.

Zawodnik wyjaśnił także, skąd wynika niechęć do rywala, z którym razem trenował do pierwszej edycji turnieju – Słuchaj no, przychodzisz do mnie, przygotowujesz się na GROMDĘ, prosisz mnie, żebym przygotował cię na turniej. Ja do ciebie przychodzę, trenujemy razem i tak dalej. Po czym ku*wa ty wygrywasz pierwszy turniej, ja przychodzę…

Wiesz, jakbyś sobie wygrał ten finał, zdobyłbyś sobie te pieniądze i tak dalej, no to ja przychodzę, dawaj kolego, zawalczymy sobie w kolejnym turnieju. To jest co innego, a nie, ty mi wchodzisz w trakcie turnieju, to po co mi pomagał?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tyson z Torunia ostro przed finałem GROMDY. ‚Prawdziwe doświadczenie zdobyłem w lesie. Plan jest taki, żeby go rozje***ć”

Na jutrzejszej gali zobaczymy również takie starcia jak:

  • Vasyl „VASYL” Halych vs Dawid „STOLARA” Stolarski
  • Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć vs Paweł „HOSE” Strykowski
  • Daniel „KASTET” Nowicki vs Karol „ZIÓŁEK” Żołowski
  • Kacper „RAIDEN” Olszewski vs Denis „BAD BOY” Załęcki

Oraz dwa super-fighty:

  • Tomasz „ZADYMA” Gromadzki vs Rafał „ŁAZAR” Łazarek 
  • Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier vs Piotr „CAPO” Półchłopek

Źródło: GROMDA / MMARocks

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments