Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Łazarek poddaje się w walce z Gromadzkim! Wystrzelał się z ciosów i padł bezsilnie w drugiej rundzie!

fot. GROMDA
Opublikowane 11 grudnia 2020, 22:24
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na trzeciej edycji gali GROMDA poza czterema parami turniejowymi i wielkim finałem Krystian “TYSON” Kuźma vs Mateusz “DON DIEGO” Kubiszyn jedną z głównych atrakcji są dwa extra-fighty. W jednym z takich starć do walki wyszli Tomasz “ZADYMA” Gromadzki i Rafał “ŁAZAR” Łazarek.

Walki odbywają się na gołe pięści na zasadach boksu zawodowego. Ręce zawodników zabezpieczone są tylko owijkami. Pojedynki toczą się na dystansie 4 rund, a każda z nich trwa dwie minuty. Pomiędzy rundami zawodnicy mają minutę przerwy na dojście do siebie.

Jeśli walka nie rozstrzygnie się w ciągu czterech rund rozpoczyna się piąta runda bez limitu czasowego. W GROMDZIE walkę można wygrać jedynie nokautem, technicznym nokautem, dyskwalifikacją lub poddaniem.

“Łazar pokazał bardzo dużo charakteru, jest niesamowity. Dla mnie minimalnym faworytem jest Łazar” – skomentował Artur Szpilka. “Ciekawy jestem jak Łazar zareaguje, bo miał poważne obrażenia po poprzedniej walce. Pytanie jak teraz poradzi sobie z tremą. To wojownik uliczny, prawdziwa wybuchowa mieszanka” – dodał.

“ZADYMA” to profesjonalny bokser, który na swoim koncie ma 11 zwycięstw oraz tytuł zawodowego mistrza Polski w wadze półciężkiej. Debiut w walkach na gołe pieści zaliczył, podczas pierwszej GROMDY. Na swojej drodze spotkał walecznego Wiktoria „WICIA” Szadkowskiego. Walka była najdłuższym pojedynkiem gali – w ostatniej rundzie „ZADYMA” w końcu złamał rywala, który został wyliczony przez sędziego.

Rafał „ŁAZAR” Łazarek również zadebiutował na pierwszej GROMDZIE, gdzie wygrał po brutalnej i krwawej wojnie z Damianem “GÓRALEM” Górskim. Na drugiej gali sprawdził się w turnieju – tam w pierwszej rundzie złamał największego z możliwych przeciwników – giganta „DZIDZIUSIA”. W półfinale „ŁAZAR” przegrał z „DON DIEGO” po szalonej ringowej zadymie, która dobiegła końca dopiero w ostatniej rundzie.

Startujemy z walką!

Łazarek na początku rundy zasypuje gradem ciosów swojego rywala. Tomasz Gromadzki broni się, co tam się dzieje!

Mocna wymiana ciosów. Łazarek obija głowę Gromadzkiego, który najwyraźniej jest w ciężkim szoku tego jaką ofensywę prezentuje Łazar.

Naładowany energią Łazarek demoluje rywala. Tak jak zapowiadali to jest Łazarska Zadyma!

Druga runda i atakuje Gromadzki. Zawodnicy wyprowadzają mocne ciosy na korpus. Jak oni to wytrzymują! Co tam się stało, Łazarek pada ze zmęczenia i odwraca się do rywala!

https://twitter.com/Imensun/status/1337507010925957121

Pozostałe starcia na GROMDA 3

Pary turniejowe:

Vasyl „VASYL” Halych vs Dawid „STOLARA” Stolarski

Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć vs Paweł „HOSE” Strykowski

Daniel „KASTET” Nowicki vs Karol „ZIÓŁEK” Żołowski

Kacper „RAIDEN” Olszewski vs Denis „BAD BOY” Załęcki

Extra-fight:

Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier vs Piotr „CAPO” Półchłopek

Finał:

Krystian TYSON Kuźma vs Mateusz DON DIEGO Kubiszyn

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments