Vasyl Halych pokonuje reprezentanta Górnika Konin przez TKO na turnieju GROMDA 3.

0

Turniej GROMDA 3 wystartował. W pierwszej walce zobaczyliśmy starcie Vasyl „VASYL” Halych (93,5 kg) vs. Dawid „STOLARA” Stolarski (93,1 kg). Mocno zaatakował Vasyl, który wyprowadza potężny prawy prosty. Po chwili Stolara pada na ziemię po ofensywnym ataku swojego rywala. Reprezentant Shark Top Team wyprowadza ponownie mocne ciosy, zakrwawiony Stolara pada na ziemię. Sędzia liczy do 10 i przerywa walkę. Wygrana Vasyla przez TKO.

„Oceniam swój występ słabiutko. Poszedłem z Vasylem na mocne wymiany. Obym miał więcej szczęścia następnym razem. Wiadomo, że to walka na gołe pięści. Zaskoczyła mnie siła tego chłopaka. Mógłbym jeszcze powalczyć, ale sędzia przerwał. Jest dobrze, fajna przygoda” – powiedział Stolarski po walce.

Vasyl: Waleczny wilk, żyjący dla dobrej bitki.  Reprezentant klubu Shark Top Team udanie zaprezentował się podczas pierwszego turnieju GROMDA. Mocniejszy, zdeterminowany i gotowy na krwawe starcia. Oto pierwszy uczestnik 2 turnieju GROMDA.

Stolara: Łamacz szczęk i uliczny siepacz. Bitny kibol i silny puncher. Zawsze gotowy na solidne mordobicie. Nieważne gdzie i jak duży jest przeciwnik. Jego marzeniem była walka na gołe pięści w ringu. Czas je spełnić na gali Gromda.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments