Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Wsparcie kibiców Górnika Konin przed walką Dawida ‘Stolara’ Stolarskiego na GROMDA 3. [WIDEO]

fot. Górnik Konin / screenshot
Opublikowane 11 grudnia 2020, 10:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Takiego wsparcia przed walką nie mają nawet najlepsi zawodnicy MMA! Dawid “Stolara” Stolarski już dzisiaj wieczorem zawalczy na gołe pięści w turnieju GROMDA. Przed walką kibice Górnika Konin postanowili zrobić wojownikowi ogromną niespodziankę.

Oprócz kolejnej edycji turnieju na dzisiejszej GROMDZIE odbędzie się wielki finał. Krystian ‘Tyson’ Kuźma zawalczy z Mateuszem ‘Don Diego’ Kubiszynem. Zawodnik, który zwycięży pojedynek zdobędzie nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych.

Podczas wczorajszego losowania par turniejowych okazało się, że rywalem Stolarskiego będzie doświadczony Vasyl „VASYL” Halych, reprezentant klubu Shark Top Team. Zawodnicy wnieśli na wagę 93,5 kg oraz 93,1 kg.

Wojownik z Konina przez organizację GROMDA przedstawiany jest w następujący sposób:Łamacz szczęk i uliczny siepacz. Bitny kibol i silny puncher. Zawsze gotowy na solidne mordobicie. Nieważne gdzie i jak duży jest przeciwnik. Jego marzeniem była walka na gołe pięści w ringu. Czas je spełnić na gali Gromda.

Zawodnik nie ukrywa, że zawsze chciał stoczyć walkę w ringu w formule na gołe pięści.

“Nie ukrywam, że spełniłem swoje marzenie. Zawsze chciałem walczyć na gołe pięści w ringu i jest taka okazja, będę chciał się bardzo pokazać.” – zaznaczył “Stolara” w wywiadzie z MMARocks.

Stolarski jest zafascynowany walkami na gołe pięści – “Szybkie nokauty, każdy chce to zobaczyć, każdy chce zobaczyć fajną walkę, tu wystarczy sekunda nieuwagi i leżysz. To jest piękne. Niech to się rozwija i niech powstaje jeszcze więcej organizacji”

Przed dzisiejszym pojedynkiem “Stolarę” odwiedzili kibice Górnika Konin.

“Wczorajsza niespodzianka dla naszego reprezentanta w gali walk na gołe pięści Gromda 2020! Ani kroku wstecz!” – napisali kibice Górnika Konin, którzy dodają motywacji Stolarskiemu.

Wywiad “Stolary” z MMARocks:

Źródło: GROMDA / Górnik Konin

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments