Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Tony Ferguson krytykuje dziennikarzy – ‘Jesteście opłacani przez Conora! Przestańcie całować jego dupę’

Fot. Tony Ferguson, YouTube
Opublikowane 12 grudnia 2020, 13:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Tony Ferguson, który ostatni raz walczył w maju tego roku, na UFC 256 ma powrócić na starcie z Charlesem Oliveirą. El Cucy ma na swoim koncie 25 zwycięstw oraz 4 porażki i jest jednym z najlepszych zawodników UFC w wadze lekkiej.

W rozmowie z portalem ‘TSN’ Ferguson w dosadny sposób wyraził swoje zdenerwowanie i złość, która jest wywołana pracą dziennikarzy. Zawodnik uważa, że zbyt wielką wagę przywiązują do złych zawodników, w tym w głównej mierze do McGregora.

– Gdzie jest moja walka o tytuł? Gdzie jest wszystko to, co mi się należy? Nic ci się nie należy. Na wszystko musisz zapracować. Ja ciągle pracuje na zwycięstwa. Ale nikt o tym nie mówi. Nikt z was o tym nie mówi, bo jesteście opłacani przez Conora! Jesteście opłacani przez Proper Twelve i całe to gówno! – powiedział, po czym dodał – Nie chcecie ze mną gadać jak ‘Ej, dajcie Tonemu walkę o jeb**y tytuł. Ciągle macie czas, żeby gadać z Daną, ale nie macie, żeby pogadać ze mną.

Następnie zawodnik dodał, że dziennikarze powinni poświęcać mniej uwagi Irlandczykowi – Przestańcie tak całować jego dupę. Szczerze, jak długo nie walczył? Mówicie, że nie ma mocnych nazwisk, bo na waszych ustach jest tylko jego imię. Nie mówicie o innych zawodnikach. Nie dajecie szansy innym zawodnikom jak ja, czy Cahrles Oliveira. Mówicie o ludziach jak Chandler, który co zrobił dla UFC? Teraz nagle pierwsza trójka. Spier**lajcie.

UFC 256 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Walki z karty wstępnej rozpoczną się o godzinie 00:00

Karta walk:

Walka wieczoru:

Deiveson Figueiredo vs. Brandon Moreno – o pas wagi muszej UFC

Karta główna:

Tony Ferguson vs. Charles Oliveira

Rafael Fiziev vs. Renato Moicano

Kevin Holland vs Ronaldo Souza

Junior dos Santos vs Ciryl Gane

Karta wstępna:

Cub Swanson vs Daniel Pineda

Mackenzie Dern vs. Virna Jandiroba

Andrea Lee vs. Gillian Robertson

Angela Hill vs. Tecia Torres

Źródło: tsn.ca

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO