Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Błyskawiczna porażka Jeżewskiego! Dziennikarze sugerują zakończenie kariery [WIDEO]

Fot. Okolie – Jeżewski, DAZN
Opublikowane 13 grudnia 2020, 16:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala w Londynie, na której zobaczyliśmy pojedynki dwóch Polaków, niestety zakończone porażkami. Mariusz Wach przegrał na punkty z Hughie Furym, natomiast Nikodem Jeżewski został błyskawicznie pokonany przez Lawrenca Okolie.

Początkowo z Brytyjczykiem miał walczyć Krzysztof Głowacki o pas WBO. Niestety Polak zaraził się koronawirusem i na kilka dni przed pojedynkiem trzeba było poszukać zastępstwo. Jeżewski chcąc wykorzystać okazję, zawalczył z Okolie, jednak organizacja ustaliła, że w stawce pojedynku będzie pas WBO International, a zwycięzca zmierzy się z Głowackim o pełnoprawny tytuł.

Niestety Jeżewski, który odniósł pierwszą porażkę w karierze, nie miał najmniejszych szans z Okolie. Bokser padał na deski już w pierwszej rundzie i był liczony dwa razy. Starcie zakończyło się w drugiej rundzie. Ciało Polaka bardzo dziwnie reagowało na ciosy rywala. Po kolejnym nokdaunie sędzia ringowy przerwał starcie w obawie o zdrowie pięściarza.

Po walce pojawiło się wiele komentarzy od zaniepokojonych widzów i dziennikarzy, którzy obawiali się o stan Jeżewskiego. Według licznych głosów starcie powinno zostać zakończone już po pierwszej rundzie, a Polak nie powinien kontynuować walki.

Co więcej, komentatorzy platformy DAZN, która transmitowała galę, uznali, że zawodnik, którego ciało w taki sposób reaguje nie ciosy, nie powinien wychodzić do ringu.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments