Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Kim jest rywal Marcina Najmana, z którym zawalczy na gali MMA-VIP?

Fot. Marcin Najman – Taxi Złotówa
Opublikowane 14 grudnia 2020, 17:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman oficjalnie ogłosił, że swoją ostatnią walkę stoczy na pożegnalnej gali w 2021 roku. Kim jest przeciwnik El Testosterona?

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ WALKA?

No to już oficjalnie. Pożegnalna gala już 13 lutego. Przedstawiam Wam swojego ostatniego rywala. Cała karta walk już niebawem. Walka oczywiście w formule MMA – napisał na swoim Twitterze El Testosteron.

KIM JEST RYWAL NAJMANA?

Szymon Wrzesień to szczeciński youtuber znany jako Taxi Złotówa, na którego kanale możemy znaleźć między innymi wywiady przeprowadzane w trakcie jazdy taksówką. Wrzesień miał już okazję wejść do klatki i zawalczyć w formule MMA. 32-latek zdradził, że treningi MMA pomogły mu w odzyskaniu formy i podbudowaniu nie tylko zdrowia fizycznego ale także psychicznego.

Będę walczył czy też nie, dla mnie nie ma to znaczenia. Od ponad 2 lat systematycznie trenuje i małymi kroczkami się rozwijam. Zacząłem uprawiać sporty walki nie dla popularności ani pieniędzy, tylko dla zdrowia i własnej satysfakcji. Dzięki treningom MMA schudłem ponad 60kg i wyleczyłem się z ciężkiej depresji. Dla mnie to jest największe zwycięstwo! – przekazał na swoich social mediach.

Z KIM WALCZYŁ?

32-latek swoją pierwszą walkę stoczył przeciwko Piotrowi Witczakowi znanemu jako Bonus BGC. Zawodnicy spotkali się na gali FAME MMA 3. Podchodząc do walki, Wrzesień ważył 112 kilogramów. Starcie zakończyło się po pierwszej rundzie. Bonus z powodu kontuzji nie mógł kontynuować walki.

Kolejny pojedynek stoczył na profesjonalnej gali FSC 3: Agoga Show. Tym razem Wrzesień ważył już 98,9 kilogramów. Niestety przegrał w starciu z Kamilem Kałduńskim. Taxi Złotówa został znokautowany już w pierwszej rundzie po upływie 3 minut i 24 sekund.

https://www.youtube.com/watch?v=XRqKy20G5DQ&fbclid=IwAR3U6AlaZqk7k8N58vLpyhlyRxp8bulHzo0NGYQ5fsPHg4THnHVLMhi76i0

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments