środa, 22 września, 2021
Strona głównaGenesisDyrektor KSW twierdzi, że Genesis sprzedało się lepiej, niż wszystkie GROMDY i...

Dyrektor KSW twierdzi, że Genesis sprzedało się lepiej, niż wszystkie GROMDY i Wotore razem wzięte

Pierwsza edycja Genesis sprzedała się lepiej niż wszystkie inne wszystkie gale GROMDA i Wotore razem wzięte? Tak twierdzi dyrektor sportowy Konfrontacji Sztuk Walki, który potwierdził to w ostatnim wywiadzie.

Gala Genesis odbyła się w piątek 23 listopada. Tego wieczoru zobaczyliśmy 7 pojedynków, w tym hitowe starcie Różala z Barnettem, które bez wątpienia musiało przyciągnąć licznych fanów.

Dziennikarz portalu InTheCage prowadzący rozmowę z Wojsławem Rysiewskim zapytał o rzekomo słabe wyniki sprzedaży PPV, których miało rzekomo sprzedać się w przedziale od 13 do 17 tysięcy.

Nie, gala Genesis sprzedała więcej PPV niż gale GROMDA i Wotore razem wzięte dotychczas – odpowiedział dyrektor sportowy KSW.

Wynik był naprawdę dobry, mógł być pewnie minimalnie lepszy, ale myślę, że w porównaniu z na przykład wynikami z zeszłego roku, jeżeli chodzi o KSW, to ten wynik byłby w czołówce. Nie, 13 tysięcy to nie starczyłoby na wypłatę dla nawet jednego zawodnika z main eventu – dodał.

Co ciekawe, do wypowiedzi Rysiewskiego odniósł się Mateusz Borek, który jest zaskoczony takimi słowami, gdyż sam jeszcze nie zna dokładnych wyników sprzedaży z ostatniego turnieju GROMDA 3.

A skąd dyrektor KSW to wie, skoro nawet ja jako współwłaściciel Gromdy nie znam pełnych danych z piątku:-)? Peace, Love, Boxing, MMA, Bare Knuckle:-) – napisał na Twitterze Borek.

Źródło: InTheCage / Twitter

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

(VIDEO) Canelo Alvarez komentuje zadymę podczas face-to-face! „Ten gość mówił o...

0
Za nami konferencja prasowa przed pojedynkiem Canelo Alvareza z Calebem Plantem. Podczas face to face pomiędzy zawodnikami doszło do bójki. Po całej sytuacji głos zabrał jeden, jak i drugi zawodnik! Panowie nie przebierają w słowach.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x