Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Jake Paul oferuje 50 milionów dolarów za walkę z Conorem McGregorem! W mocnych słowach atakuje zawodnika UFC.

fot. Instagram
Opublikowane 15 grudnia 2020, 08:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jake Paul to aktor, jednak kojarzony jest przez ludzi głównie jako YouTuber. Dużą sławę zyskał w latach 2013-15. Od 2016 występuje w amerykańskim sitcomie „Bizaardvark”. Na ostatniej gali, gdzie do ringu powróciły dwie legendy – Mike Tyson oraz Roy Jones Jr zawalczył z byłym koszykarzem NBA. Jake Paul znokautował w drugiej rundzie Nate Robinsona. Teraz YouTuber ma inny cel – walkę z Conorem McGregorem!

Przypomnijmy jego ostatni nokaut!

Jake Paul naprawdę chce walczyć z Conorem McGregorem. Do tego stopnia, że YouTuber wysłał McGregorowi ofertę na walkę za 50 milionów dolarów. Problem jest tylko jeden – McGregor nie odpowiada.

Być może teraz się to zmieni, ponieważ Paul bardzo mocno zaatakował Irlandczyka.

„Co się k***a dzieje, irlandzka ci***” – powiedział Paul, paląc cygaro. – “Dzień dobry, Conorze McGregor. Wiem, że prawdopodobnie bijesz teraz starych kolesi w barze, a może **** ****, bo masz dość pi****ia swojej żony…”

Aktor opublikował nagrania na Instagramie, w których wyśmiewa McGregora. – „Nie chcesz przegrać z pieprzonym YouTuberem” – krzyczy Jake Paul.

Mój zespół wysłał ci dziś rano ofertę za 50 milionów dolarów. Pięćdziesiąt milionów dolarów w gotówce, największa oferta za walkę, jaką kiedykolwiek zaoferowano” – powiedział Paul w międzyczasie obrażając McGregora. „Ale boisz się by ze mną walczyć, Conor. Unikasz mnie, bo nie chcesz przegrać z pi****ym YouTuberem. Twój rekord to 0: 1 jako bokser. Mój 2: 0 jako bokser.”

Walka miałaby zostać zakontraktowana na 8 rund, każda trwałaby 3 minuty.

Następnie Paul zwrócił swoją uwagę na prezydenta UFC Dana White’a, który powiedział, że nie ma szans na taki pojedynek. – A Dana White, też jesteś pie***ą c***, ty brzydka, pi****a łysa c***. Conor, boisz się. Dana, boisz się. Podpiszcie pie*****y kontrakt z królem, idioci. Jezu Chryste … irlandzka d***a … pi****ć tych facetów. – powiedział.

Do akcji wkroczył Nate Diaz, który postanowił skomentować całą sytuację.

Teraz po mocnych słowach aktora i YouTubera niemal przesądzone jest to, że w ciągu najbliższych godzin pojawi się odpowiedź Conora McGregora!

Źródło: Yahoo Sports

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO