Kobieta, która pokonała 240-kilogramowego przeciwnika podpisała kontrakt z Bellatorem [WIDEO]

0
Fot. Darina Madzyuk vs Grigory Christyakov, YouTube

Pod koniec ubiegłego tygodnia odbyła się walka pomiędzy ważącą 63-kilogramy 28-letnią zawodniczką MMA Dariną Madzyuk, a 240-kilogramowym blogerem Grigorijem Czistyakowem.

Starcie trwało jedynie 90-sekund. Tyle zawodniczka potrzebowała na to, aby pokonać znacznie większego rywala. Kiedy rozpoczęła się walka najpierw zaatakował bloger, który odpychał 28-latkę i przytrzymywał ją przy siatce. Sędzia upomniał mężczyznę, aby zadawał ciosy, jednak ten nie reagował.

Walka przeniosła się na środek oktagonu. Wtedy ruszyła Darina, która zaczęła okładać ciosami 240-kilogramowego zawodnika. 28-letnia zawodniczka wagi koguciej ogłuszyła Czistyakowa kilkoma szybkimi ciosami i utrzymywała presję, po chwili Grigorij upadł na matę.

Następnie zawodniczka zaczęła bombardować go ciosami w parterze, sędzia był zmuszony przerwać pojedynek, ponieważ bloger nie reagował.

Dla Dariny było to czwarte starcie w MMA. Zawodniczka ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Nagranie z jej nietypowej walki obiegło cały Internet i jak widać, otworzyło przed nią drzwi do kariery w sportach walki. Zawodniczka podpisała kontrakt z drugą największą organizacją MMA – Bellator.

Darina Madzyuk w amerykańskiej federacji będzie walczyć w kategorii muszej, czyli do 57 kilogramów.

Źródło: mmajunkie.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments