Norman Parke atakuje szefa KSW – ‚Lewandowski to dz***a, fałszywe obiecanki’

0
Fot. Norman Parke, Facebook

Kilka dni temu Norman Parke na swoim Instagramie skierował poważne oskarżenia w kierunku jednego z szefów KSW. Zawodnik zaatakował ponownie.

Przypomnijmy, w całej sprawie chodzi o walkę z KSW 53, kiedy to Parke po raz trzeci zmierzył się z Mateuszem Gamrotem. Stawką miał być mistrzowski pas, jednak Stormin nie zrobił wagi. Martin Lewandowski miał zapłacić zawodnikowi, jeśli ten mimo wszystko wyjdzie do wyczekiwanej przez kibiców walki z Gamerem.

Parke w tym pojedynku był bez najmniejszych szans. Został zmasakrowany przez Gamrota, a lekarz musiał przerwać walkę, po której Stormin trafił do szpitala.

W ubiegłym tygodniu Norman na swoim Instagramie napisał w języku polskim – Minęło już 6 miesięcy od mojej ostatniej walki w MMA, Lewandowski jest mi winny 20k z walki. Z tego tytułu, obiecał mi te pieniądze tylko na podjęcie walki, gdy byłem chory i nigdy mi ich nie zapłacił po walce. Jeżeli było by to tylko kilka tysięcy spoko, ale jeśli aż taka suma to niewiem. Nadchodzą święta i dalej nic, nie obchodzą go zawodnicy zablokuje ci próbę zarobienia pieniędzy w Polsce.

Tym razem nie przebierał w słowach i nazwał Martina Lewandowskiego ‚dziw*ą‚.

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj