Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Gennady Golovkin na treningu z Cristiano Ronaldo! ‘Nawet w boksie praca nóg jest bardzo ważna’

fot. Twitter Ronaldo
Opublikowane 18 grudnia 2020, 17:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dzisiaj w nocy Giennadij Golovkin zawalczy z Kamilem Szeremetą. Dla Polaka ta walka to życiowa szansa, do najważniejszego pojedynku w swojej karierze przygotowywał się od 14 miesięcy. Przed swoim powrotem na ring Golovkin spędził trochę czasu z Cristiano Ronaldo.

Golovkin powiedział ikonie piłki nożnej, że mógłby mieć całkiem niezłą karierę jeśli zacząłby boksować. Ronaldo zaznaczył jednak, że aby zostać zawodnikiem piłki nożnej, czy bokserem na najwyższym poziomie, trzeba urodzić się “z tym czymś”.

„Nawet w boksie praca nóg jest bardzo ważna” – wyjaśnił Golovkin gwieździe Juventusu.

To bardzo, bardzo ważne. Po prostu, wiesz, twoja pozycja, równowaga. Jeśli stracisz pozycję, pozycję ciała, stracisz wszystko.

38-letni Golovkin w swojej karierze przegrał tylko raz i była to porażka z Canelo Alvarezem. Do ich walki doszło dwa lata temu. Od czasu powrotu na ring “GGG” pokonał Steve’a Rollsa i Sergija Derevyanchenkę.

Golovkin będzie starał się dopisać kolejne zwycięstwo do swojego rekordu, który aktualnie wynosi 40 wygranych walk i 1 porażka. Zawalczy z niepokonanym Kamilem Szeremetą, dla którego będzie to naprawdę bardzo trudne starcie.

Transmisja, stream Gołowkin vs. Szeremeta

Źródło: rt.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments