Marian Ziółkowski przed KSW 57: ‚Każdy pojedynek przegrany był dla mnie nauczką.’

0
Marian Ziółkowski przed KSW 57: 'Każdy pojedynek przegrany był dla mnie nauczką.'
fot. Marian Ziółkowski / fansportu.pl

Marian Ziółkowski będzie chciał udowodnić wszystkim swoje umiejętności i dopisać kolejną wygraną do swojego rekordu. Ziółkowski przegrał w ostatniej walce z Mateuszem Gamrotem, jednak zaprezentował bardzo wysokie umiejętności.

Roman Szymański z pewnością w sobotę na KSW 57 stawi wysoką poprzeczkę, a fani mogą spodziewać się niezłej bijatyki w klatce! W swoich poprzednich pojedynkach Ziółkowski reprezentujący WCA Fight Team w pięknym stylu rozbijał rywali pokonując Gracjana Szadzińskiego, czy Grzegorza Szulakowskiego.

Ziółkowski z Szymańskim spotkali się już ze sobą w klatce Fight Exclusive Night. Wtedy lepszy okazał się zawodnik z Poznania. Ziółkowski nabrał sporo doświadczenia, a jego ostatnie pojedynki tylko udowadniają jego formę. Eksperci w tym starciu przewidują zwycięstwo właśnie „Golden Boya”, jednak jak potoczy się długo oczekiwany rewanż dowiemy się w sobotę 19 grudnia na KSW 57. Dostęp do gali wykupisz tutaj.

W rozmowie z fansportu.pl skomentował„Napewno rozwinąłem się mentalnie, fizycznie, zapaśniczo i boksersko. Z każdej płaszczyzny, teraz trenuję regularnie i stało się to dla mnie życiem. Jak człowiek robi jedną rzecz cały czas i ma do tego serce to będzie się w tym rozwijał”

Cała rozmowa z Marianem Ziółkowskim poniżej. Zostaw subskrypcję na naszym kanale – tutaj.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments