Szeremeta bez szans w starciu z Gołowkinem. Walka przerwana po 7. rundzie [WIDEO]

0
Szeremeta bez szans w starciu z Gołowkinem. Walka przerwana po 7. rundzie [WIDEO]
Fot. Szeremeta - Gołowkin

Za nami bokserska gala w Hollywood z udziałem polskiego pięściarza Kamila Szeremety. Dla zawodnika walka wieczoru z Gienaddijem Gołowkinem była najważniejszym starciem w karierze.

Stawką tej walki były pasy IBF i IBO w wadze średniej. Od początku zdecydowanym faworytem był rywal Polaka, starcie przebiegło też bez żadnych zaskakujących sytuacji. Tak jak przewidywali nie tylko kibice, ale i bukmacherzy, była to bardzo jednostronny pojedynek, mimo tego, że Polak całym sercem próbował wywalczyć zwycięstwo.

Pojedynek rozpoczął się od ataku Szeremety, jednak już pod koniec pierwszej rundy rywal mocno trafił Polaka, który padł na deski i był liczony równo z gongiem. Już od drugiej rundy GGG kontrolował starcie. Pod koniec odsłony Szeremeta ponownie wylądował na deskach.

W kolejnych rundach było tylko gorzej. Gołowkin nic nie robił sobie z ciosów Polaka, a sam odpowiadał celnymi kombinacjami. Kazachowi nie zależało na szybkim skończeniu pojedynku, dopiero w 7. rundzie podkręcił tempo i ponownie posłał Szeremetę na deski.

Komentatorzy mówili nawet o tym, że narożnik powinien poddać walkę i rzucić ręcznik. Starcie zostało ostatecznie przerwane przed 8. odsłoną.

Niestety Polak nie miał szans w starciu z mistrzem. Dla Kamila Szeremety była to pierwsza porażka w zawodowej karierze bokserskiej.

Źródło: Twitter

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments