Sebastian Przybysz po KSW 57 – 'Antun zrobił mi gwałt na oczach tysięcy ludzi' [WIDEO]

0
Sebastian Przybysz po KSW 57 - 'Antun zrobił mi gwałt na oczach tysięcy ludzi' [WIDEO]

Za nami gala KSW 57 i trzy starcia o pasy. Tylko w jednym przypadku zobaczyliśmy nowego mistrza w wadze lekkiej, jakim jest Marian Ziółkowski. Natomiast w kategorii ciężkiej wciąż pozostaje nim Phil De Fries, a w koguciej Antun Racic.

Chorwacki Killer zmierzył się wczoraj z Bruno Augusto dos Santosem, z którym wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Kolejnym pretendentem do pasa wagi koguciej jest Sebastian Przybysz, z którym mieliśmy okazję porozmawiać.

Sebić, który ma na koncie 7 zwycięstw i 2 porażki, miał okazję zmierzyć się z Raciciem w 2018 roku. Dla Polaka była to druga walka w KSW i druga przegrana w karierze. Zawodnik, w wywiadzie tak wspomina tamto starcie – Antun zrobił mi gwałt na oczach tysięcy ludzi, było to straszne przeżycie dla mnie, ale pozbierałem się po nim, stałem się jeszcze silniejszy i kolejne trzy wygrane mam teraz w bardzo ładnym stylu. Dwa bonusy zgarnąłem. Wiem, że mocno się zmieniłem od tego pojedynku. Antun też to wie, z resztą sam powiedział, że zasługuję na ten pojedynek.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie