Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

KSW 58 – Walka o mistrzowski pas! Znamy datę kolejnej gali

KSW 58 - Walka o mistrzowski pas! Znamy datę kolejnej gali
Fot. Salahdin Parnasse po obronie pasa na KSW 52, mat. prasowe
Opublikowane 21 grudnia 2020, 11:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W miniony weekend odbyła się ostatnia w tym roku gala KSW. Na tym sportowym wydarzeniu byliśmy świadkami trzech pojedynków o mistrzowskie tytuły.

Tylko jeden z pasów trafił do nowego właściciela. W wadze ciężkiej Phil De Fries obronił swój tytuł, podobnie jak Antun Racic w kategorii koguciej. Natomiast nowym mistrzem dywizji lekkiej został Marian Ziółkowski.

KIEDY KSW 58?

Największa polska organizacja MMA za pośrednictwem swoich social mediów przekazała, że kolejna gala odbędzie się już 30 stycznia 2021 roku.

KTO ZAWALCZY?

Ogłoszone zostały także dwa pierwsze zestawienia. Po ponad rocznej przerwie na 10 pojedynek w karierze do klatki powróci Szymon Kołecki, który miał zmierzyć się z Łukaszem Jurkowskim, jednak ten potwierdził, że nie jest jeszcze w 100% przygotowany do starcia, a w innym wypadku nie zamierza podejmować walki.

W takiej sytuacji Kołecki zdecydował się na starcie z innym zawodnikiem. Jego rywale będzie weteran MMA Martin Zawada, który w tym sporcie walczy od 17 lat i stoczył już 45 zawodowych pojedynków.

Kolejnym starciem będzie pojedynek w wadze piórkowej. Francuz Salahdine Parnasse, który ostatni raz walczył w grudniu 2019 roku, będzie bronił tymczasowego mistrzostwa KSW. Jego rywalem będzie Daniel Torres, Brazylijczyk, który po raz pierwszy stanie przed szansą na zdobycie tytułu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO