Najman ujawnia, kto zawalczy na MMA-VIP. Debiut byłej mistrzyni WBC i starcie o najlepszego trenera personalnego

0
Najman ośmiesza się i straszy rywala walkami, które przegrał - 'Koniec będzie taki sam'
Fot. Marcin Najman, YouTube

Marcin Najman ujawnia kolejne szczegóły dotyczące jego pożegnalnej gali. Tym razem opublikować kartę walk, nie podając jednak wszystkich nazwisk.

Jak już wiadomo, 41-letni zawodnik nie zadowolił się pojedynkiem z Don Kasjo, więc postanowił zorganizować własną imprezę sportową. Ogłosił, że odbędzie się ona 13 lutego, a dostęp uzyskamy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV.

Całą galę poprowadzić ma Edward Durda, według Najmana „Drugi najrzetelniejszy dziennikarz sportowy i ring announcer w Polsce”, a sędzią głównym będzie Mirosław Okniński.

Starcie wieczoru poprzedzi 6 pojedynków. Zobaczymy między innymi czterech pięściarzy debiutujących w formule MMA. Całe wydarzenie otworzy natomiast pojedynek nazwany „Walką o najlepszego trenera personalnego„, w którym zmierzą się Fit Dzik i Adrian Cios.

Kolejnym starciem jest zestawienie dwóch pięściarzy, czyli Marcin Rekowski vs Patryk Kowoll. Na ten moment swoich rywali nie poznali jeszcze Przemysław Opalach i Ewa Piątkowska. Ponadto nie ujawniono jeszcze dwóch pozostałych zestawień.

W starciu wieczoru do klatki wejdzie oczywiście sam Marcin Najman, który zmierzy się z Szymonem Wrześniem, znanym jako Taxi Złotówa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZYMON KOŁECKI: WALKA NA GALI U MARCINA NAJMANA TO…

Źródło: Twitter

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments