Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Najman ujawnia, kto zawalczy na MMA-VIP. Debiut byłej mistrzyni WBC i starcie o najlepszego trenera personalnego

Najman ośmiesza się i straszy rywala walkami, które przegrał - 'Koniec będzie taki sam'
Fot. Marcin Najman, YouTube
Opublikowane 21 grudnia 2020, 12:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman ujawnia kolejne szczegóły dotyczące jego pożegnalnej gali. Tym razem opublikować kartę walk, nie podając jednak wszystkich nazwisk.

Jak już wiadomo, 41-letni zawodnik nie zadowolił się pojedynkiem z Don Kasjo, więc postanowił zorganizować własną imprezę sportową. Ogłosił, że odbędzie się ona 13 lutego, a dostęp uzyskamy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV.

Całą galę poprowadzić ma Edward Durda, według Najmana „Drugi najrzetelniejszy dziennikarz sportowy i ring announcer w Polsce”, a sędzią głównym będzie Mirosław Okniński.

Starcie wieczoru poprzedzi 6 pojedynków. Zobaczymy między innymi czterech pięściarzy debiutujących w formule MMA. Całe wydarzenie otworzy natomiast pojedynek nazwany “Walką o najlepszego trenera personalnego“, w którym zmierzą się Fit Dzik i Adrian Cios.

Kolejnym starciem jest zestawienie dwóch pięściarzy, czyli Marcin Rekowski vs Patryk Kowoll. Na ten moment swoich rywali nie poznali jeszcze Przemysław Opalach i Ewa Piątkowska. Ponadto nie ujawniono jeszcze dwóch pozostałych zestawień.

W starciu wieczoru do klatki wejdzie oczywiście sam Marcin Najman, który zmierzy się z Szymonem Wrześniem, znanym jako Taxi Złotówa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZYMON KOŁECKI: WALKA NA GALI U MARCINA NAJMANA TO…

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments