Piątek, 19 Kwietnia, 2024

Stanowski rzucił wyzwanie Najmanowi, ale sam nie przyjechał – ‘Marcin, nie mogę uwierzyć, jaki ty jesteś głupi’ [WIDEO]

Fot. Marcin Najman, Twitter
Opublikowane 21 grudnia 2020, 15:32
przez Przemek Krautz
0
0
4 komentarze

Wszystko zaczęło się od wymiany zdań na Twitterze. Najpierw o sobotnią transmisję Kanału Sportowego, która została zablokowana przez Cyfrowy Polsat. W końcu doszło do wyzwisk, Najman nazwał dziennikarza zerem i zwykłą ofermą, po czym Stanowski podał miejsce i godzinę pojedynku.

Tak się składa, że jestem jutro w Częstochowie. Zapraszam o 12:00 przed budynek klubowy Rakowa” – napisał na Twitterze dziennikarz. Najman chciał sparować na sali, jednak dziennikarz zapewnił, że wystarczy, że raz ‘jeb**e‘ i El Testosteron może ‘jechać do kliniki, gdzie zawsze się melduje po walkach‘.

41-letni zawodnik MMA oczywiście przyjął wyzwanie i pojawił się w wyznaczonym miejscu. Najman czekał na rywala kilka minut, jednak ten się nie pojawił. Fighter wykrzykiwał nawet nazwisko dziennikarza licząc, że może jednak przyjechał się zmierzyć. Z całego zdarzenia nagrał krótki filmik, który udostępnił na swoim kanale YouTube.

Niedługo później pojawiła się odpowiedź Stanowskiego. Jak się okazało, w ogóle nie zamierzał pojawić się w Częstochowie, co wyjaśnił na nagraniu udostępnionym na Twitterze – Nie mogę uwierzyć, jaki ty jesteś głupi. Myślałeś, że naprawdę przyjadę do Częstochowy się z tobą bić – powiedział dziennikarz.

W odpowiedzi Najman na swoim Twitterze napisał – Każdy prawdziwy facet, nie ważne piekarz, muzyk czy dziennikarz gdy umawia sie na Sparing i w dodatku sam proponuje godzinę i miejsce, stawia się. No chyba ze ktoś facetem jest tylko w dowodzie, a w życiu jest obślizgłym tchórzem bez honoru jak Stanowski. Nie ma wytłumaczenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZYMON KOŁECKI: WALKA NA GALI U MARCINA NAJMANA TO…

Co ciekawe, El Testosteron jest przekonany, że Stanowski ‘kasuje komentarze ludzi normalnie oceniających całą sytuacje‘, kiedy w rzeczywistości są to komentarze osób zablokowanych przez Marcina Najmana…

Kiedy internauci uświadomili mu, jak to wygląda na prawdę, część z nich zablokował, a wpis usunął.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments