Środa, 24 Kwietnia, 2024

Juras o powrocie do KSW – ‘100% albo nie ma co. Po pieniądze do klatki wychodzić nie muszę. Szukam w niej czegoś innego…’

Juras o powrocie do KSW - '100% albo nie ma co. Po pieniądze do klatki wychodzić nie muszę. Szukam w niej czegoś innego...'
Fot. Łukasz Jurkowski, Instagram
Opublikowane 22 grudnia 2020, 10:22
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Od dłuższego czasu mówi się o pojedynku Łukasza Jurkowskiego (17-11-0) z Szymonem Kołeckim (8-1-0), jednak starcie wciąż nie może dojść do skutku.

Zawodnicy mieli walczyć m.in. na gali KSW 54, czy KSW 55, jednak pojedynek uniemożliwiły kontuzję, najpierw Jurasa, a następnie drugiego z zawodników. Jurkowski jakiś czas temu zapowiedział, że wraca do formy, bo na przyszły rok szykuje się coś ciekawego.

Zarówno Kołecki, jaki i jego trener Okniński nie zamierzają czekać i zdecydowali się na starcie z innym rywalem. Zawodnik zawalczy już na kolejnej gali, która odbędzie się 30 stycznia 2021 roku, a rywalem Kołeckiego będzie weteran MMA Martin Zawada

Łukasz się osrał, brzydko mówiąc. Nie chce się bić, dużo krzyczał, dużo krzyczał i gówno z tego będzie! My nie będziemy czekać na Łukasza, chcemy innego przeciwnika. Nie chcemy gościa, który mówi, że się będzie bił, a potem wszystko robi, żeby się nie bić – tak skomentował całą sprawę trener Okniński. 

W sieci pojawiła się także odpowiedź Jurasa, który na swoich social mediach udostępnił wpis, zapewniając, że na ostatnią walkę do KSW wróci w pierwszej połowie przyszłego roku, gdyż chce być do niej przygotowany w 100%.

Odpowiadając na pytania przy okazji KSW:

Ja do klatki KSW wrócę w pierwszej połowie 2021 roku jak przygotuje się solidnie do startu. 100% albo nie ma co. Po pieniądze do klatki wychodzić nie muszę. Szukam w niej czegoś innego. Jak będę gotowy, dam znać i niech KSW szuka rywala. Oczywistym jest, że najbardziej interesuje mnie walka z Szymonem Kołeckim, a czy się uda to już inna sprawa. Raz wypadłem ja, drugi raz On. Trzeci raz moje treningi przerwał Covid. Dopisywanie innych teorii świadczy o mocnym deficycie intelektualnym piszących i mówiących podobne bzdury. Pewno za chwilę zjawią się oni w komentarzach?

Dla mnie MMA to już tylko hobby. Trzeba się z tym pogodzić. Mój czas minął i czuje się spełniony sportowo. Zrobię to po raz ostatni aby pożegnać tę część mojego życia i w pełni skoncentrować się na tym co robię aktualnie, a za chwilę jeszcze coś nowego? Taki już jestem. Nigdy nikt nie będzie mi mówił co mam w życiu robić?

Szymonowi życzę dobrego pojedynku na początku Nowego Roku choć nie będzie łatwo…a jak będzie jeszcze miał kiedyś ochotę na wspólne mordobicie to ja jakby co z chęcią?
Póki co życzę wszystkim udanej gali KSW57!
Niech KO ścieli się gęsto…gdyż @efortunapl za każdy jeden nokaut płaci 10 000pln na konto @fundacja_cancerfighters ❤️??

Pozdrawiam! Juras??

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO