Środa, 24 Kwietnia, 2024

Karol Bedorf chce walczyć z Michałem Kitą! ‘Z braku szacunku do twojego zachowania, wypowiedzi i do ciebie, pamiętaj…’

Karol Bedorf chce walczyć z Michałem Kitą! 'Z braku szacunku do twojego zachowania, wypowiedzi i do ciebie, pamiętaj...'
Opublikowane 22 grudnia 2020, 10:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Michał Kita i Karol Bedorf po raz pierwszy stanęli do walki w 2015 roku. Dla Masakry był to jednocześnie debiut i pierwsza szansa na pas KSW w wadze ciężkiej. Starcie zakończyło się w drugiej rundzie po kopnięciu Bedorfa na głowę przeciwnika.

Kiedy Kita po zwycięstwie na gali KSW 54 zaczepił byłego rywala, nazywają go “pi**ą“. Bedorf w ostrych słowach odpowiedział po ostatniej gali, na której Masakra przegrał starcie o mistrzowski pas z Philem De Friesem.

TUTAJ ZNAJDZIESZ WYWIAD Z MICHAŁEM KITĄ PO WALCE NA KSW 57:

Kim ty w ogóle jesteś? Najpierw zlał cię Damian, później ja Ciebie znokautowałem. Teraz zlał cię Filip. No niezłe masz te „pi*dy” na twarzy. To nic osobistego zarówno z Damianem czy z Filipem potrafimy żyć w sportowej atmosferze, podać sobie dłonie i pogratulować po wygranej lub przegranej walce, bo taki jest właśnie sport. A ty nadal brodzisz w gównie, które sam pod siebie narobiłeś. Nie chcę być złośliwy tak jak ty, więc życzę szczęśliwego powrotu do zdrowia, także umysłowego – napisał w social mediach były mistrz KSW.

Kita nie pozostawił tego bez komentarza. Również za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiedział i nazwał Bedorfa ‘największą pizdą w historii wagi ciężkiej’ – Po raz kolejny udowadniasz światu, ze jesteś wielką pi*zdą ,żeby zadać to pytanie i mieć mnie zablokowanego na swojej stronie ??‍♂️
Grzecznie odpowiem..jestem Michał Kita i codziennie z podniesioną głową, przy zwycięstwie czy porażece patrzę w lustro! Musiałeś skryć się w swojej norze na tyle miesięcy i czekać z podkulonym ogonem na wynik walki ? Qurwa jakbym wygrał to ty na psychotropach musisz jechać ? ??
Oprócz zawodników juz każdy kibic wie,że jesteś największą „pizdą” w historii wagi ciężkiej Polskiego MMA.???.

Mamy to, na co czekała pewna część kibiców, która śledziła cały konflikt! Dzisiaj pojawił się kolejny wpis Bedorfa, który oświadczył, że jest otwarty na kolejny pojedynek, a jego sztab przystępuje do rozmów w sprawie rewanżu! – Michał Kita – do Ciebie kieruję moją wypowiedź.
Nie jesteś ani nigdy nie byłeś moim idolem którego chciałbym naśladować, ani kolegą z którym zjem kiedykolwiek lunch, ani managerem który cokolwiek w moim życiu zmienia lub negocjuje. Twoje występy w KSW wyglądają tak, że ciągle przegrywasz… a wciąż domagasz się pieniędzy oraz walk z najlepszymi, pomimo że zamykasz stawkę wagi ciężkiej KSW na końcu, na samym dnie. To jest prymitywne, puste i słabe gdy swoimi wypowiedziami pokazujesz, że jako 40 latek, nie masz nic interesującego i wartościowego do przekazania kibicom oraz młodemu pokoleniu. Widać bardzo po Tobie, że masz kompleksy, pretensje i żal do całego Świata, że tobie nie wyszło… Czasami tak bywa Michaś więc pogódź się z tym, że zostałeś złamany już dawno temu a ta „rysa na szkle” nigdy nie zniknie.
Z drugiej strony jako zawodowy sportowiec rozumiem, że jesteś głodny rewanżu z kimś z kim w przeszłości przegrałeś, rozumiem to.
Dlatego w tym momencie po raz pierwszy po słynnej Twojej porażce ze mną na KSW 33 przez knockout, otwieram temat rewanżu ! Mój Sztab przystępuje do rozmów nad ponownym starciem: Bedorf vs Kita .
Z braku szacunku do twojego zachowania, wypowiedzi i do ciebie pamiętaj, że nie ty będziesz decydował o tym kiedy będziemy walczyć, tylko mój sztab i KSW o tym zadecyduje.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO