Karol Bedorf chce walczyć z Michałem Kitą! ‚Z braku szacunku do twojego zachowania, wypowiedzi i do ciebie, pamiętaj…’

0
Karol Bedorf chce walczyć z Michałem Kitą! 'Z braku szacunku do twojego zachowania, wypowiedzi i do ciebie, pamiętaj...'

Michał Kita i Karol Bedorf po raz pierwszy stanęli do walki w 2015 roku. Dla Masakry był to jednocześnie debiut i pierwsza szansa na pas KSW w wadze ciężkiej. Starcie zakończyło się w drugiej rundzie po kopnięciu Bedorfa na głowę przeciwnika.

Kiedy Kita po zwycięstwie na gali KSW 54 zaczepił byłego rywala, nazywają go „pi**ą„. Bedorf w ostrych słowach odpowiedział po ostatniej gali, na której Masakra przegrał starcie o mistrzowski pas z Philem De Friesem.

TUTAJ ZNAJDZIESZ WYWIAD Z MICHAŁEM KITĄ PO WALCE NA KSW 57:

Kim ty w ogóle jesteś? Najpierw zlał cię Damian, później ja Ciebie znokautowałem. Teraz zlał cię Filip. No niezłe masz te „pi*dy” na twarzy. To nic osobistego zarówno z Damianem czy z Filipem potrafimy żyć w sportowej atmosferze, podać sobie dłonie i pogratulować po wygranej lub przegranej walce, bo taki jest właśnie sport. A ty nadal brodzisz w gównie, które sam pod siebie narobiłeś. Nie chcę być złośliwy tak jak ty, więc życzę szczęśliwego powrotu do zdrowia, także umysłowego – napisał w social mediach były mistrz KSW.

Kita nie pozostawił tego bez komentarza. Również za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiedział i nazwał Bedorfa ‚największą pizdą w historii wagi ciężkiej’ – Po raz kolejny udowadniasz światu, ze jesteś wielką pi*zdą ,żeby zadać to pytanie i mieć mnie zablokowanego na swojej stronie 🤣🤦‍♂️
Grzecznie odpowiem..jestem Michał Kita i codziennie z podniesioną głową, przy zwycięstwie czy porażece patrzę w lustro! Musiałeś skryć się w swojej norze na tyle miesięcy i czekać z podkulonym ogonem na wynik walki ? Qurwa jakbym wygrał to ty na psychotropach musisz jechać 🤣 🤣🤣
Oprócz zawodników juz każdy kibic wie,że jesteś największą „pizdą” w historii wagi ciężkiej Polskiego MMA.👏👏👏.

Mamy to, na co czekała pewna część kibiców, która śledziła cały konflikt! Dzisiaj pojawił się kolejny wpis Bedorfa, który oświadczył, że jest otwarty na kolejny pojedynek, a jego sztab przystępuje do rozmów w sprawie rewanżu! – Michał Kita – do Ciebie kieruję moją wypowiedź.
Nie jesteś ani nigdy nie byłeś moim idolem którego chciałbym naśladować, ani kolegą z którym zjem kiedykolwiek lunch, ani managerem który cokolwiek w moim życiu zmienia lub negocjuje. Twoje występy w KSW wyglądają tak, że ciągle przegrywasz… a wciąż domagasz się pieniędzy oraz walk z najlepszymi, pomimo że zamykasz stawkę wagi ciężkiej KSW na końcu, na samym dnie. To jest prymitywne, puste i słabe gdy swoimi wypowiedziami pokazujesz, że jako 40 latek, nie masz nic interesującego i wartościowego do przekazania kibicom oraz młodemu pokoleniu. Widać bardzo po Tobie, że masz kompleksy, pretensje i żal do całego Świata, że tobie nie wyszło… Czasami tak bywa Michaś więc pogódź się z tym, że zostałeś złamany już dawno temu a ta „rysa na szkle” nigdy nie zniknie.
Z drugiej strony jako zawodowy sportowiec rozumiem, że jesteś głodny rewanżu z kimś z kim w przeszłości przegrałeś, rozumiem to.
Dlatego w tym momencie po raz pierwszy po słynnej Twojej porażce ze mną na KSW 33 przez knockout, otwieram temat rewanżu ! Mój Sztab przystępuje do rozmów nad ponownym starciem: Bedorf vs Kita .
Z braku szacunku do twojego zachowania, wypowiedzi i do ciebie pamiętaj, że nie ty będziesz decydował o tym kiedy będziemy walczyć, tylko mój sztab i KSW o tym zadecyduje.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments