Sławomir Peszko zdradził plany na przyszłość. ‚Biznes alkoholowy, idę w tym kierunku’

0
Sławomir Peszko zdradził plany na przyszłość. 'Biznes alkoholowy, idę w tym kierunku'
fot. Instagram / Sławomir Peszko

Peszko zakończył karierę w Ekstraklasie, ale jego nazwisko nadal działa jak magnes na fanów piłki nożnej. Po podpisaniu kontraktu z Wieczystą Kraków były reprezentant Polski znów zaskakuje kibiców i zdradza w jaką branżę zamierza inwestować.

Wieczysta Kraków na swoim kanale youtube uruchomiła nową serię Q&A! Na pytania internautów odpowiadają oczywiście zawodnicy żółto-czarnych, a na pierwszy ogień poszedł Sławomir Peszko!

Popularny ,,Peszkin” oświadczył, że nie zamierza kierować swoich dalszych kroków w stronę chociażby trenowania młodzieży. Były reprezentant Polski poinformował fanów krakowskiej drużyny, iż interesuje go branża alkoholowa.

Plany na sportową emeryturę ?

No biznes alkoholowy (śmiech). Wszystko w swoim czasie, ale na pewno nie wiążę się z trenerką” – stwierdził piłkarz.

Zawodnik Wieczystej podzielił się również informacją o swoich interesach związanych z nieruchomościami. W co dokładnie inwestuje piłkarz ?

Mam koło ośmiu mieszkań. Kupiłem siedem w Warszawie na krótkoterminowy wynajem, ale teraz czuję tę różnicę, gdy nie ma turystów.”

w dalszym etapie wywiadu dodał …

Trochę muszę dopłacać do tych mieszkań, ale wolę trzymać na razie i dopłacać, póki jeszcze mam z czego, bo jakbym nie miał, to może bym myślał nad sprzedażą. A te krótkoterminowe najmy funkcjonowały naprawdę dobrze. Swoje mieszkanie, które mam w Gdańsku i do którego przyjeżdżam, stoi puste i nie chcę wynajmować, bo to nowe mieszkanie i myślałem, że tam będę mieszkał. Ale teraz się zastanawiam, czy go nie wynająć, a w Krakowie kupić nowe – zaznaczył piłkarz.”

Źródło: YouTube Wieczysta Kraków

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments