Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Michalczewski ostro o plotkach na temat jego potencjalnej walki z Tomaszem Adamkiem.

Michalczewski ostro o plotkach na temat jego potencjalnej walki z Tomaszem Adamkiem.
fot. Publicystyka TVP / screenshot YouTube
Opublikowane 25 grudnia 2020, 12:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Borek podczas ostatniego charytatywnego live’a na Kanale Sportowym ujawnił informację o pożegnalnym pojedynku Tomasza Adamka. Rywalem “Górala” miał być Dariusz Michalczewski, a do ich walki miało dojść w czerwcu 2021 roku. Jak się okazuje, “Tiger” nic nie wie o takim starciu i w ostrych słowach zareagował na plotki.

Dariusz Michalczewski to utalentowany pięściarz, który stoczył w zawodowej karierze 50 pojedynków. Tiger wygrał aż 48 walk z czego 40 razy nokautował swoich rywali. Zawodnik w swojej karierze zdobył mistrzowskie pasy federacji WBOWBA IBF w kategorii półciężkiej, oraz tytuł WBO w wadze junior ciężkiej. Co więcej, był niepokonany przez 12 lat.

Zobacz nasz artykuł: Polscy zawodowi mistrzowie świata w boksie oraz pretendenci do tytułu.

Z pewnością walka Michalczewskiego z Adamkiem sprzedałaby się bardzo dobrze. Do pojedynku prawdopodobnie jednak nie dojdzie.

W rozmowie z “Faktem”, Dariusz Michalczewski w ostrych słowach zareagował na plotki dotyczące ich potencjalnego starcia.

Pierwsze słyszę, że mam walczyć. Chyba już nie ma w Polsce dobrych bokserów, skoro wycierają sobie gębę moim nazwiskiem! To jest bez sensu. Jak oni sobie to wyobrażają?! Przecież ja zakończyłem karierę dawno temu. – powiedział Tiger.

Przypomnijmy słowa Mateusza Borka podczas live’a na Kanale Sportowym, który stwierdził – „Polsat próbuje namówić Adamka, by jeszcze do ringu wszedł. Z tego co słyszę, to z Darkiem Michalczewskim, 18 czerwca. Ma to być walka na zasadzie Tysona z Royem Jonesem Jr. Nieoficjalnie tak się mówi w naszym środowisku.” Następnie promotor zaznaczył – „Próba sprzedaży PPV walki dwóch emerytów. Ja się pod tym nie podpisuję.

Źródło: Fakt / Kanał Sportowy

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments