Ogromna awantura i bijatyka na gali MMA w Moskwie! Musiała interweniować policja! [WIDEO]

1
Ogromna awantura i bijatyka na gali MMA w Moskwie! Musiała interweniować policja! [WIDEO]
fot. Screenshot YouTube

W czwartek odbyła się gala AMC Fight Night Global, na której mogliśmy być świadkami kilku emocjonujących pojedynków. Show skradło jednak inne, niezapowiedziane spotkanie w klatce. Na środku oktagonu pojawili się Vladimir Mineev i Magomed Ismailov, którzy postanowili wymienić kilka słów uprzejmości. Ich „rozmowa” zakończyła się ogromną awanturą, a interweniować musiała policja!

W 2021 roku ma dojść do rewanżu pomiędzy Ismailovem i Mineevem. Do ich pierwszej walki doszło w 2018 roku, wtedy ogłoszono remis. Obaj zawodnicy byli obecni na czwartkowej gali – postanowiono więc wykorzystać moment i „lekko” podpromować długo oczekiwany rewanż.

Cała sytuacja z pewnością nie była ustawiona, Ismailov i Mineev już w trakcie gali rozmawiali ze sobą przy klatce. Informację o tym, że incydent nie był żadną grą aktorską potwierdził również jeden z właścicieli organizacji.

W przerwie między pojedynkami do klatki wszedł Vladimir, który oficjalnie wyzwał Magomeda. Następnie zawodnicy zaczęli wymianę uprzejmości. Podczas napiętej rozmowy Ismailov wystrzelił prawym ciosem, jednak nie dotarł on do celu. W odpowiedzi Mineev zaatakował lewym prostym. W klatce zrobiło się naprawdę gorąco.

W środku pojawiło się kilkadziesiąt osób, przez siatkę zaczęli przeskakiwać nawet kibice, przed którymi musiał bronić się Mineev. Po minucie walki interweniowała policja.

Prowadzący galę desperacko próbowali przywrócić porządek, ostrzegając awanturników – „jesteśmy na żywo na antenie, wstydźcie się, proszę, oczy świata są skierowane na nas” – jednak nikt nie reagował, a awantura toczyła się dalej.

Według doniesień mediów, Ismailov został zatrzymany przez policję po bójce, ale później został zwolniony. Może grozić mu grzywna lub 15 dni więzienia.

Później sytuacja się uspokoiła i impreza przebiegła zgodnie z harmonogramem, a w głównej walce wieczoru Vyacheslav Vasilevskiy znokautował Bogdana Guskowa.

Źródło: Twitter / rt.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] — ESPN (@espn) December 31, 2020 Ogromna awantura i bijatyka na gali MMA w Moskwie! Musiała interweniować policja! [WIDEO] […]