Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Marcin Najman skomentował ogromną awanturę na gali w Rosji. ‘W FAME MMA zawiesili by ich dożywotnio!’

Marcin Najman skomentował ogromną awanturę na gali MMA w Rosji. 'W FAME zawiesili by ich dożywotnio!'
fot. Screenshot Twitter
Opublikowane 26 grudnia 2020, 18:48
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman zabrał głos w sprawie awantury, do której doszło na gali MMA w Rosji. Przypomnijmy, że w czwartek w Moskwie na AMC Fight Night Global doszło do wielkiej bijatyki, a interweniować musiała policja. Zawodnik z Częstochowy zaznaczył, że jeśli taka sytuacja wydarzyłaby się na gali FAME MMA, to osoby, które wywołały bijatykę zostałyby dożywotnio zawieszone.

Po walce Marcina Najmana z “Don Kasjo”, kiedy to doszło również do szalonych scen w klatce właściciele organizacji w konsekwencji podziękowali Najmanowi za współpracę i stwierdzili, że w FAME MMA już nigdy więcej go nie zobaczymy.

Na gali w Rosji w przerwie pomiędzy walkami doszło do wielkiej bijatyki. Vladimir Mineev i Magomed Ismailov spotkali się w oktagonie, aby promować swój rewanżowy pojedynek, który planowany jest na 2021 rok. Zawodnicy zaczęli wymianę uprzejmości. Podczas napiętej rozmowy Ismailov wystrzelił prawym ciosem, jednak nie dotarł on do celu. W odpowiedzi Mineev zaatakował lewym prostym. W klatce zrobiło się naprawdę gorąco.

W środku pojawiło się kilkadziesiąt osób, przez siatkę zaczęli przeskakiwać nawet kibice, przed którymi musiał bronić się Mineev. Po minucie walki interweniowała policja.

Prowadzący galę desperacko próbowali przywrócić porządek, ostrzegając awanturników – „jesteśmy na żywo na antenie, wstydźcie się, proszę, oczy świata są skierowane na nas” – jednak nikt nie reagował, a awantura toczyła się dalej.

No to teraz mają przechlapane bo Fame zawiesi ich dożywotnio – skomentował “El Testosteron”, który już teraz organizuje swoją galę pod nazwą “VIP-MMA.”

 41-letni zawodnik nie zadowolił się pojedynkiem z Don Kasjo, więc postanowił zorganizować własną imprezę sportową. Ogłosił, że odbędzie się ona 13 lutego, a dostęp uzyskamy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV.

Całą galę poprowadzić ma Edward Durda, według Najmana „Drugi najrzetelniejszy dziennikarz sportowy i ring announcer w Polsce”, a sędzią głównym będzie Mirosław Okniński.

Starcie wieczoru poprzedzi 6 pojedynków. Zobaczymy między innymi czterech pięściarzy debiutujących w formule MMA. Całe wydarzenie otworzy natomiast pojedynek nazwany „Walką o najlepszego trenera personalnego„, w którym zmierzą się Fit Dzik i Adrian Cios.

Kolejnym starciem jest zestawienie dwóch pięściarzy, czyli Marcin Rekowski vs Patryk Kowoll. Na ten moment swoich rywali nie poznali jeszcze Przemysław Opalach Ewa Piątkowska. Ponadto nie ujawniono jeszcze dwóch pozostałych zestawień.

W starciu wieczoru do klatki wejdzie oczywiście sam Marcin Najman, który zmierzy się z Szymonem Wrześniem, znanym jako Taxi Złotówa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments