Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Szef KSW o Różalu – 'W KSW nie zawalczy. Pewnie zawalczy jeszcze w…’

Fot. Marcin Różalski, YouTube
Opublikowane 27 grudnia 2020, 20:06
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Martin Lewandowski w świątecznym wywiadzie, który pojawił się na kanale YouTube 'myMMA.pl’ przyznał, że w KSW nie zobaczymy już więcej Marcina Różalskiego. Jest natomiast szansa, że zawalczy jeszcze w innej formule.

Różal to doświadczony zawodnik. W kick-boxingu stoczył 31 pojedynków, a jego bilans to 22-8-1. Kolejne 11 walk zaliczył w formule MMA, gdzie wszystkie jego występy odbyły się na gali KSW. W mieszanych sztukach walki zwyciężył 7 razy i zdobył międzynarodowy pas w wadze ciężkiej.

Różalski swoich sił próbował również w boksie – wygrywając pojedynek z Pawłem Newazilem. „Różal” ostatnią walkę w KSW (w MMA) stoczył ponad 3 lata temu. Na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym w spektakularny sposób w 16 sekund znokautował Fernando Rodriguesa Jr (12-6) zostając nowym mistrzem kategorii ciężkiej.

23 października odbyła się pierwsza edycji gali Genesis. W starciu wieczoru na gołe pięści zmierzyli się Marcin Różalski i Josh Barnett. Dla polskiego zawodnika był to powrót do sportów walki po ponad dwuletniej przerwie. W pojedynku z byłym mistrzem UFC Różal był dwa razy liczony, a ostatecznie z powodu kontuzji oka, na które nic nie widział, sędzia zdecydował, że nie może wyjść do trzeciej rundy.

Marcin Różalski przez pewien czas był skonfliktowany z włodarzami KSW. W ostatnim wywiadzie Lewandowski zapytany o to, czy czuje, że stracił na tej kłótni, odpowiedział, że nie i dodał – Ja bym to trochę odbił w stronę Różala. Przecież to on zerwał kontrakt, to on powiedział przykre słowa, a ja tylko odpowiedziałem mu. Nie czuję się więc inicjatorem tego konfliktu.

Współwłaściciel federacji KSW, która organizuje również gale na gołe pięści, przyznał – To nie jest tak, że muszę z wszystkimi się kochać i nie wszyscy muszą mnie kochać. Po prostu są jakieś konflikty, Różal w KSW nie zawalczy. Pewnie zawalczy jeszcze w Genesis.

Źródło: myMMA.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments