Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Policja skomentowała zatrzymanie i oświadczenie Gamrota – ‘Pan Mateusz wnioski już wyciągnął…’

Mateusz Gamrot o walce z Holtzmanem - "Duża szansa, żeby przedrzeć się na salony, a nie robić tego kroczek po kroczku "
Fot. Mateusz Gamrot, Facebook
Opublikowane 29 grudnia 2020, 09:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wczoraj polskie media obiegła informacja o zatrzymaniu zawodnika UFC Mateusza Gamrota. Niedługo później w sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie fightera.

Gamer został zatrzymany w nocy z 24 na 25 grudnia pod jednym z hoteli w Kudowie-Zdrój. Był pod wpływem alkoholu i jak wyjaśniła Wioletta Martuszewska, oficer prasowa KPP w Kłodzku – podczas przeprowadzanej interwencji był agresywny, zakłócił nietykalność cielesną funkcjonariuszy, a także kierował groźby karalne do policjantów i znieważył ich słowami powszechnie uważanymi za obelżywe.

Zawodnik w swoim oświadczeniu przeprosił nie tylko kibiców, ale i również funkcjonariuszy policji oraz poinformował o wsparciu Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Cała sytuacja została skomentowana przez policję, która na swoim Facebooku udostępniła oświadczenie zawodnika wraz z wpisem – I to się nazywa honorowe zachowanie, które należy docenić? Sam Pan Mateusz wnioski już wyciągnął i jesteśmy przekonani, że będzie inaczej patrzył na ciężką i często niewdzięczną służbę policjantow.
Jeżeli ktoś z Panstwa chciałby wesprzeć Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Policjantach, wystarczy, że wpłaci dowolne środki lub przekaże 1% podatku na rzecz Fundacji – nie trzeba wcześniej narozrabiac?
Potrzebne dane można znaleźć na poniższej stronie Fundacji:
https://bit.ly/37UId7x

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments