Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Joanna Jędrzejczyk o rewanżu z Zhang Weili – ‘Są ludzie, którzy powiedzą, że przecież mnie pokonała…’

Joanna Jędrzejczyk o rewanżu z Zhang Weili - 'Są ludzie, którzy powiedzą, że przecież mnie pokonała...'
Fot. Joanna Jędrzejczyk, Instagram
Opublikowane 30 grudnia 2020, 17:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Joanna Jędrzejczyk to była mistrzyni UFC w wadze słomkowej. Polka jest jedną z najlepszych zawodniczek MMA. Mimo że w tym roku walczyła tylko jeden raz i przegrana starcie o pas, to wciąż liczy na to, że jej kolejny pojedynek będzie również miał stawkę mistrzowską.

JJ nie ukrywa, że jeśli chodzi o powrót do oktagonu, interesuje ją jedynie starcie pas. Zawodniczka zapewnia, że prezydent organizacji obiecał jej walkę o tytuł. Dana White przekonuje jednak, że Polka będzie musiała stoczyć najpierw 1-2 walki, a po kolejnych zwycięstwach można rozmawiać o pojedynku mistrzowskim.

Polka niedawno wyznała, że liczy na to, iż w przypadku jej kolejnej walki zostaną spełnione trzy warunki – duże pieniądze, kibice i oczywiście pas.

Ja już swoje udowodniłam i nie mam presji, że muszę zarobić pieniądze, że muszę walczyć. JJ już nic nie musi. Jak zawalczę, to zrobię to dla siebie i dla moich fanów – powiedziała.

Swoją ostatnią walkę JJ stoczyła w marcu. Mimo że przegrała z Zhang Weili, to dała z siebie wszystko, a pojedynek został ogłoszony walką roku. W ostatnim wywiadzie udzielonym portalowi SCMP została zapytana o powody, dla których UFC nie próbowało od razu doprowadzić do rewanżu. Takie starcie bez wątpienia przyciągnęłoby tłumy kibiców.

Może nie chce się ze mną zmierzyć. Może nie chce ze mną walczyć, ale pokonała mnie. Pokonała mnie, więc wiesz, są ludzie, którzy powiedzą, że przecież mnie pokonała, ale ta walka była bardzo bliska. Gdyby nie krwiaki, byłoby inaczej, ale nie, ok. Jest ok – powiedziała JJ.

Źródło: scmp.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO