Różal z życzeniami na 2021 rok – 'Nie dajcie narzucić Sobie woli tych bezmógowych p…..w, kłamców i zdrajców’

Różal z życzeniami na 2021 rok - 'Nie dajcie narzucić Sobie woli tych bezmógowych p.....w, kłamców i zdrajców'
Fot. Marcin Różalski, Instagram
Opublikowane 31 grudnia 2020, 14:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami 2020 rok, który dla wielu sportowców i organizacji był trudnym okresem. Mimo przeszkód, jakie stworzyła pandemia koronawirusa, zobaczyliśmy pierwszą edycję gali Genesis, a na niej debiut Marcina Różalskiego w walkach na gołe pięści.

Dla Różala był to powrót po ponad 2-letniej przerwie od sportów walki. W starciu wieczoru na gali, która odbyła się 21 października, zmierzył się z byłym mistrzem UFC Joshem Barnettem. Starcie cieszyło się dużym zainteresowaniem kibiców i mimo że pojedynek zakończył się porażką Polaka, to nie zamierza on raczej kończyć z tym sportem.

Na koniec 2020 Różal życzy swoim fanom, aby mimo tego, że póki co wydaje się to nierealne, to przyszły rok był lepszy od minionego – Mówcie to co myślicie, róbcie co mówicie. Nie dajcie narzucić Sobie woli tych bezmógowych p…..w, kłamców i zdrajców. Miejcie zawsze umusł otwarty i sami rozgraniczajcie co jest dobre, a co złe. Żyjąc w zgodzie z Samym Sobą może być, że zostaniecie Sami, ale nigdy nie zostaniecie Samotni bo jest Nas parę Osób. Mówi się, żeby przyszły rok był lepszy niż poprzedni. W tym przypadku jest to bardzo trafne i potrzebne, ale tym razem jakie nierealne i odległe, jak 6 w totka. Mimo to nadzieja umiera ostatnia, a każda Mama kocha Swoje dzieci. Mocy, siły, wytrzymałość, żeby całkowicie nie zwariowali. No i udanej imprezki bo wątpię, żebyście siedzieli w domu. Lepszego 2021 roku – napisał na swoim Instagramie Różal.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments