Norman Parke z niecodzienną propozycją – ‚Kto złoży największa ofertę, będzie w moim narożniku’

0
Norman Parke z niecodzienną propozycją - 'Kto złoży największa ofertę, będzie w moim narożniku'
Fot. Norman Parke, Instagram

Norman Parke nie przestaje zaskakiwać. W ostatnim czasie coraz to ciekawsze wpisy pojawiają się na jego social mediach.

Zaczęło się od tego, że Stormin zapowiedział zakończenie współpracy z KSW, przy czym wspomniał, że czekają go innego duże przygody. Następnie zaatakował Martina Lewandowskiego, którego nazwał ‚dzi**ą’, gdyż ten miał nie wypłacić mu zaległych 20 tysięcy.

Po obraźliwych słowach skierowanych w stronę jednego z włodarzy KSW Parke zapowiedział, że poszukuje sponsora na starcie, które odbędzie się w nowej formule. Długo jednak nie musieliśmy czekać na kolejną informację w tej sprawie. Stormin przekazał, że kolejne starcie stoczy w… KSW.

Zawodnik z Irlandii Północnej wyszedł teraz do fanów z niecodzienną propozycją. Osoba, która zapłaci najwięcej, będzie miała okazję stanąć w jego narożniku.

Siema chcesz mieć szanse aby być w moim narożniku podczas walki? Kto złoży największa ofertę będzie w moim narożniku. Doświadczenie życia‚ – napisał na Instagramie.

Parke ostatni raz do klatki wszedł w lipcu. Na gali KSW 53 miał zmierzyć się z Mateuszem Gamrotem o tytuł mistrza kategorii lekkiej, jednak Stormin kolejny już raz nie zrobił wagi i walka nie toczyła się o pas. W klatce doszło do całkowitej deklasacji. Parke nie miał najmniejszych szans z Gamerem. W trzeciej rundzie lekarz przerwał pojedynek, po którym Irlandczyk trafił do szpitala.

Źródło: Instagram

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments