Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Paige VanZant niedługo zadebiutuje w walce na gołe pięści. Znamy datę pojedynku i nazwisko rywalki

Paige VanZant niedługo zadebiutuje w walce na gołe pięści. Znamy datę pojedynku i nazwisko rywalki
Fot. Paige VanZant, Instagram
Opublikowane 3 stycznia 2021, 11:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Piage VanZant to była zawodniczka UFC. W największej organizacji MMA na świecie stoczyła 13 pojedynków, z czego wygrała 8 razy, w tym 5 przed czasem.

Zawodniczka ostatnie starcie stoczyła 11 lipca i przegrała przez poddanie z Amandą Ribas. Była to czwarta porażka w ostatnich sześciu walkach.

VanZant od dłuższego czasu narzekała na zarobki, które według niej nie były odpowiednio wysokie. Jak sama wyznała, więcej zarobiła na „Tańcu z Gwiazdami”, niż na wszystkich walkach w UFC, w związku z czym zapowiedziała, że zamierza sprawdzić swoją wartość rynkową i spróbować zawalczyć w nowej organizacji.

Zawodniczka kontrakt z Bare Knuckle Fighting Championship podpisała już w sierpniu 2020 roku, jednak dopiero teraz pojawiła się informacja z konkretnym terminem pojedynku i nazwiskiem rywalki w pierwszym starciu na gołe pięści.

Paige VanZant w nowej formule zadebiutuje 5 lutego, a jej rywalką będzie Britaina Hart, która zawodowo uprawia boks i ma na swoim koncie 4 zwycięstwa, 4 porażki i 3 remisy. Hart z BKFC jest związana od 2018 roku i toczyła już walki na gołe pięści. W ostatnim takim pojedynku pokonała Randine Elkholm.

Źródło: Instagram / mmajunkie.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments