Były zawodnik UFC czeka na ofertę KSW – 'Jeśli będzie dobra, to będę walczył z ich mistrzem'

0
Były zawodnik UFC czeka na ofertę KSW - 'Jeśli będzie dobra, to będę walczył z ich mistrzem'
Fot. Alexey Kunchenko, Instagram

Alexey Kunchenko to 36-letni zawodnik z Rosji. Fighter znany jako Wolverine jest byłym mistrzem M-1 Global w kategorii półśredniej oraz byłym zawodnikiem UFC.

Wolverine ma na swoim koncie 20 zwycięstw, w tym 14 przed czasem i 2 porażki. Do największej organizacji MMA trafił w 2018 roku. Zawodnik wygrał dwa pierwsze pojedynki, natomiast dwa kolejne starcia zakończyły się jego porażką.

Kunchenko raczej niespodziewanie został zwolniony z kontraktu. Dana White w ubiegłym roku zapowiedział, że nawet 80 fighterów może zostać wyrzuconych z UFC. Najprawdopodobniej tak też zakończyła się przygoda Wolverina z amerykańską organizacją.

Z Kunchenko, który jest obecnie wolnym agentem, rozmawiał portal mmafists.pl. Zawodnik zdradził, że czeka na ofertę z KSW, gdyż dotychczasowe propozycje mu nie odpowiadały – Są propozycje z różnych organizacji, ale póki co nie jestem zadowolony i jestem wolnym zawodnikiem! – wyjaśnił

Dużo słyszałem o polskiej organizacji, ale jej nie śledzę i znam bardzo niewielu zawodników, jeśli jednak będzie dobra oferta, to będę walczył z ich mistrzem – dodał.

Źródło: mmafists.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie