Campbell o nokautującym uderzeniu Garcii – ‚Najmocniejszy cios, jaki kiedykolwiek przyjąłem’

0
Campbell o nokautującym uderzeniu Garcii - 'Najmocniejszy cios, jaki kiedykolwiek przyjąłem'
Fot. Garcia vs Campbell, DAZN

Wschodząca gwiazda wagi lekkiej, 22-letni Ryan Garcia, w miniony weekend zwyciężył ważny pojedynek, którego stawką był tymczasowy pas WBC.

Dla Amerykanina była to 21 wygrana w karierze, w tym 18 przed czasem. Młody pięściarz wciąż pozostaje niepokonany. Mimo że w drugiej rundzie po raz pierwszy w karierze padł na deski po mocnym uderzeniu Luke’a Campbella, to nie zrobiło to na nim większego wrażenia. Zawodnik wstał i zaczął wywierać presję i atakować olimpijskiego mistrza, aż w końcu w siódmej rundzie dopiął swego.

Garcia trafił Campbella potężnym ciosem w wątrobę, po którym zawodnik się cofnął i uklęknął na macie. Zawodnik nie był w stanie się podnieść, zanim sędzie skończył liczyć.

‚To najmocniejszy cios, jaki kiedykolwiek przyjąłem. Próbowałem się podnieść, ale nie mogłem. Czułem, że nadchodzi i się cofnąłem. Kiedy się cofałem, moje ciało trochę się rozluźniło i dokładnie w tym momencie mnie uderzył’ – powiedział po walce Campbell.

Dla młodego pięściarza było to ważne zwycięstwo, które może mu zapewnić duże większe pojedynki. Na ten moment kolejnym rywalem Garcii będzie niepokonany Devin Haney, 22-letni mistrz WBC w wadze lekkiej z bilansem 25 zwycięstw.

Źródło: boxingscene.com

Zobacz również:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments