Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Campbell o nokautującym uderzeniu Garcii – ‘Najmocniejszy cios, jaki kiedykolwiek przyjąłem’

Campbell o nokautującym uderzeniu Garcii - 'Najmocniejszy cios, jaki kiedykolwiek przyjąłem'
Fot. Garcia vs Campbell, DAZN
Opublikowane 4 stycznia 2021, 13:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wschodząca gwiazda wagi lekkiej, 22-letni Ryan Garcia, w miniony weekend zwyciężył ważny pojedynek, którego stawką był tymczasowy pas WBC.

Dla Amerykanina była to 21 wygrana w karierze, w tym 18 przed czasem. Młody pięściarz wciąż pozostaje niepokonany. Mimo że w drugiej rundzie po raz pierwszy w karierze padł na deski po mocnym uderzeniu Luke’a Campbella, to nie zrobiło to na nim większego wrażenia. Zawodnik wstał i zaczął wywierać presję i atakować olimpijskiego mistrza, aż w końcu w siódmej rundzie dopiął swego.

Garcia trafił Campbella potężnym ciosem w wątrobę, po którym zawodnik się cofnął i uklęknął na macie. Zawodnik nie był w stanie się podnieść, zanim sędzie skończył liczyć.

‘To najmocniejszy cios, jaki kiedykolwiek przyjąłem. Próbowałem się podnieść, ale nie mogłem. Czułem, że nadchodzi i się cofnąłem. Kiedy się cofałem, moje ciało trochę się rozluźniło i dokładnie w tym momencie mnie uderzył’ – powiedział po walce Campbell.

Dla młodego pięściarza było to ważne zwycięstwo, które może mu zapewnić duże większe pojedynki. Na ten moment kolejnym rywalem Garcii będzie niepokonany Devin Haney, 22-letni mistrz WBC w wadze lekkiej z bilansem 25 zwycięstw.

https://twitter.com/DAZNBoxing/status/1345521287486173184?s=20

Źródło: boxingscene.com

Zobacz również:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments