Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Najman nie chce dopuścić do ‘wyłudzenia szczepionki’. Grozi pobiciem Stanowskiego

Najman nie chce dopuścić do 'wyłudzenia szczepionki'. Grozi pobiciem Stanowskiego
Fot. Marcin Najman, Twitter
Opublikowane 5 stycznia 2021, 12:59
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Konflikt medialny Marcina Najmana i Krzysztofa Stanowskiego trwa w najlepsze. Wszystko zaczęło się od żartu dziennikarza, który umówił się z El Testosteronem na sparing, a następnie się nie pojawił.

Tak się składa, że jestem jutro w Częstochowie. Zapraszam o 12:00 przed budynek klubowy Rakowa” – napisał na Twitterze dziennikarz. Najman chciał sparować na sali, jednak Stanowski zapewnił, że wystarczy, że raz ‚jeb**e‚ i El Testosteron może jechać do kliniki, gdzie zawsze się melduje po walkach.

Najman przyjął wyzwanie i pojawił się w wyznaczonym miejscu, jednak nikogo tam nie zastał. Niedługo później do sieci trafiły zdjęcia El Testosterona czekającego pod halą. Stanowski natomiast skomentował całą sytuację, wyśmiewając niedoszłego rywala – Nie mogę uwierzyć, jaki ty jesteś głupi. Myślałeś, że naprawdę przyjadę do Częstochowy się z tobą bić.

To jednak nie koniec. Najman nie odpuszczał i regularnie publikował wpisy skierowane w Stanowskiego. Kilka dni temu 41-latek ostrzegł dziennikarza, że tym razem nie będzie taryfy ulgowej. O co chodzi? O szczepienie poza kolejnością.

Wraz z początkiem roku ruszyły szczepienia przeciwko COVID-19. Według wprowadzonego planu obowiązuje wyznaczona kolejność, jednak jest ona nieprzestrzegana np. przez celebrytów. Plan jest podzielony na 4 etapy.

Etap 0 – osoby najbardziej narażone na zakażenie
Etap I – osoby starsze, nauczyciele, służby mundurowe
Etap II – osoby poniżej 60 r.ż. z chorobami przewlekłymi
Etap III – powszechne szczepienia pozostałej populacji dorosłej

Najmanowi nie spodobał się wpis Stanowskiego, który na Twitterze napisał – A propos szczepień… Czy ja się oficjalnie kwalifikuję do grupy zero, czy to tylko takie gadanie?

W odpowiedzi El Testosteron zagroził, że jeśli dziennikarz spróbuje ‘wyłudzić szczepionkę‘, to dostanie ‘liścia

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments