Środa, 24 Kwietnia, 2024

Narzeczona Artura Szpilki przygotowuje się do walki na FAME MMA! Jest nagranie z treningu. [WIDEO]

Narzeczona Artura Szpilki trenuje do walki na FAME MMA! Jest nagranie z treningu. [WIDEO]
fot. Facebook Artur Szpilka
Opublikowane 5 stycznia 2021, 16:21
przez FW
0
0
Jeden komentarz

Kamila Wybrańczyk o swojej pierwszej walce w karierze wie już od jakiegoś czasu i niebawem zadebiutuje w organizacji FAME MMA. Narzeczona Artura Szpilki ze sportami walki związana jest już bardzo długo. W 2017 roku wzięła udział m.in. w Austin International Open Jiu-Jitsu Championship w Teksasie, w którym wystartowało 11 zawodniczek. Polka stanęła wówczas na podium i zajęła trzecie miejsce.

Oprócz tego, że Wybrańczyk bardzo dobrze radzi sobie w Jiu-Jitsu od kilku miesięcy ciężko trenuje boks. Pod koniec 2019 roku internauci zaczęli spekulować, że być może narzeczona Szpilki próbuje się dostać do FAME MMA. „Jak zapłacą i będę mogła wesprzeć jakiś cel i komuś pomóc, to tak… zostanę małpą” – odpowiedziała Kamila.

Na FAME MMA 7 po zwycięstwie Marty “Linkimaster” Linkiewicz w klatce pojawiła się właśnie Kamila Wybrańczyk, która wyzwała do walki popularną Linkimaster.

Nie jest pewne, czy Wybrańczyk przygotowuje się do walki z Linkiewicz. Być może na jej debiutancką walkę organizacja zapewni inne ciekawe starcie, a pojedynek dwóch wyżej wymienionych Pań odbędzie się na jednej z kolejnych gal.

Artur Szpilka dodał nagranie z treningu swojej narzeczonej, które opisał następującymi słowami. “Zacząłem sprzątać w domu, nie chce awantur” – skomentował bokser z Wieliczki.

Trzeba przyznać, że Kamila Wybrańczyk radzi sobie bardzo dobrze, a z treningu na trening robi duże postępy. Zobaczcie sami trening z Academii Gorila w Warszawie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO