Trening Mariusza Pudzianowskiego. Ile wyciska na klatę? ‚… więcej mi nie potrzeba’ [WIDEO]

0
Trening Mariusza Pudzianowskiego. Ile wyciska na klatę? '... więcej mi nie potrzeba' [WIDEO]
fot. Mariusz Pudzianowski / Facebook

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, który w swojej zawodowej karierze mieszanych sztuk walki stoczył 21 pojedynków czeka na swojego kolejnego rywala. Zawodnik z Białej Rawskiej jest w ciągłym treningu, a jego forma jest niezmiennie imponująca. W ostatnim z wywiadów dla swojego sponsora firmy BETFAN zdradził, że nigdy nie miał żadnych diet i zawsze jadł to co mu smakowało i było energetyczne.

42-latek w formule MMA zadebiutował 11 lat temu, kiedy to na historycznej gali KSW 12 znokautował Marcina Najmana. Debiut Pudziana miał ogromny wpływ na rozwój MMA w Polsce.

Pudzianowski przyznał, że dziennie jadł nawet 8 tysięcy kalorii. – „Preferuje Polską kuchnie, schabowy, mielony, ziemniaczki, mizeria. Tak jest cały czas i nigdy nic nie zmieniałem. Tak jestem wychowany od małego i tak jest. Nigdy nie obliczałem kalorii. Jeśli byłem głodny to jadłem 5 razy, jak mało było to 6 razy, jak mi wystarczyło 3 razy to jadłem 3 razy. Nigdy tego nie pilnowałem. Skoro zdobyłem parę razy mistrzostwo świata to chyba nie było tak najgorzej. Dziennie jadłem jakieś 8 tysięcy kalorii.”

Zawodnik dodał, że w klatce KSW zobaczymy go prawdopodobnie w marcu. – „Powiem w ten sposób, nowych wyzwań nie szukam. Jeszcze pobawię się rok, dwa ale to jest już końcówka mojego zawodowego sportu. Na pewno później coś będę robił związanego ze sportem ale na chwilę obecną nie zastanawiam się nad tym. Wiem, że niebawem wejdę do klatki. Miałem walczyć w grudniu, ale jednak odmówiłem i może zawalczę w marcu.” – skomentował Pudzianowski w rozmowie z BETFAN.

Pudzianowski opublikował wczoraj nagranie ze swojego treningu. Jak zaznacza przez cały styczeń będzie robił siłę maksymalną plus treningi na macie.

“I teraz przez cały styczeń robienie siły maksymalnej 4 tyg plus mata oczywiscie.To tylko trening i dzis tylko dochodzę do 200 kg za dwa tyg do 230 i max 250 kg bo więcej nie podniosę obecnie i wiecej mi nie potrzeba” – napisał.

Zobaczcie sami:

Źródło: BETFAN / Mariusz Pudzianowski

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments