Sobota, 22 Czerwca, 2024

Gamrot chce walczyć na jednej gali z Błachowiczem – ‘W najbliższych dniach wylatuje do USA’

Fot. Mateusz Gamrot, Instagram
Opublikowane 7 stycznia 2021, 12:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Gamrot w październiku zadebiutował w największej organizacji MMA na świecie. Jego pierwszym rywalem w UFC byłym Guram Kutateladze.

Gamer jako niepokonany zawodnik po 17 zwycięstwach ruszył na podbój amerykańskiego giganta. Niestety po 3 rundach przegrał swoje debiutanckie starcie, ale pojedynek został uznany za najlepsze starcie wieczoru. Zarówno Gamrot i Kutateladze zostali nagrodzeni bonusem.

Niedawno w jednym z wywiadów fighter oświadczył, że do kolejnej walki zamierza przygotowywać się w ATT, a starcie chciałby stoczyć w lutym lub marcu.

Po nowym roku chciałbym spakować walizki i polecieć do American Top Team. Tam chciałbym rozpocząć kolejny obóz przygotowawczy. Zgłosiłem UFC swoją dyspozycyjność do walki w terminie luty, marzec. Czekam na informację, co mi wybierze organizacja – powiedział.

Kilka dni temu ogłoszono, że na gali UFC 259, która odbędzie się 6 marca, Jan Błachowicz zmierzy się z Israelem Adesanyą. Teraz, jak przekazał dziennikarz Dominik Durniat, Gamer chciałby stoczyć pojedynek na ten samej gali.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO