Rafał Jackiewicz chce spróbować sił w FAME MMA! 'To nie wyzwanie i żadna zaczepka ale propozycja'

0
Rafał Jackiewicz wyzywa kolejnego zawodnika FAME MMA do walki! 'To nie wyzwanie i żadna zaczepka ale propozycja'
fot. Facebook Arkadiusz Tańcula, Rafał Jackiewicz

Rafał Jackiewicz ponownie uderza! Najpierw zaproponował walkę Kasjuszowi „Don Kasjo” Życińskiemu, a teraz gdy dowiedział się o tym, że Arkadiusz Tańcula został bez przeciwnika sam wyraził chęć wejścia do klatki.

Tańcula miał pojawić się na zbliżającej się gali FAME MMA 9, gdzie miało dojść do jego konfrontacji z Mateuszem Murańskim. Niestety rywal Tańculi pomimo tego, że podpisał kontrakt to zrezygnował z pojedynku.

Doświadczony bokser, który w swojej zawodowej karierze stoczył 82 pojedynki w swoim ostatnim rewanżowym starciu z Bartłomiejem Grafką przegrał na punkty. Jackiewicz nie ukrywa, że już teraz nie walczy na poważnie, a tak naprawdę szuka łatwego zarobku. Przy okazji ostatnich wyzwisk i słowach Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego, że ten chciałby zawalczyć z zawodnikiem UFC Jackiewicz odpowiedział – „Najpierw proponuje ci wyjść do bitki z emerytem.”. Proponując tym samym pojedynek, do którego i tak prawdopodobnie nigdy nie dojdzie.

Arkadiusz Tańcula opublikował oświadczenie w związku z rezygnacją Murańskiego. Na jego słowa odpowiedział Jackiewicz.

Niestety wszystko wskazuje na to, że nie zawalczę na kolejnej gali Fame mma. Mój przeciwnik mimo tego, że kontrakty mamy podpisane – zrezygnował z walki. Mogłem się tego spodziewać bo gadać, wyzywać i obrażać może każdy. Ale żeby wyjść do klatki trzeba mieć jaja i charakter. Na ten moment nie ma dla mnie tez nikogo rezerwowego wiec wypadam z karty i sam staje się rezerwowym. Będę na bieżąco Was informować jeżeli coś się zmieni. Nie przestaje trenować lecz w zaistniałej sytuacji zmniejszam ilość jednostek treningowych. Dziękuje, że jesteście. Dziękuje za każda wiadomość i miłe słowa! Miłego dnia!

Po kilku godzinach pojawiła się wiadomość od Rafała Jackiewicz. W ostatnim wyzwaniu do „Don Kasjo” to bokser chciał ustalić warunki. Tym razem jak zaznacza – „dostosuje się, a wszystko jest do ustalenia.”

Jackiewicz do Tańculi: „To nie jest wyzwanie i żadna zaczepka, ale propozycja. Arek dobry i normalny gość, a ja szukam możliwości zarobienia paru $$$ i promocji mojej marki JEB. Także jeżeli ktoś chciałby zobaczyć nas w bokserskiej walce wiecie gdzie mnie szukać. – Kategoria wagowa open – ilość rund dostosuje się – rozmiar rękawic do ustalenia. Bez awantur i ubliżania. Po prostu fight.” Następnie dodając: „44 lata, a w życiu przepracowałem tylko 1 rok. Umiem tylko jedno a do pracy przecież nie pójdę bo to za ciężko by…”

Źródło: Instagram / Facebook

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie