Narkun zawalczy poza KSW? – ‚Nie widzę perspektywy wśród tych zawodników’

0
Narkun zawalczy poza KSW? - 'Nie widzę perspektywy wśród tych zawodników'
Fot. Tomasz Narkun, Instagram

Jeden z szefów KSW w ostatnim wywiadzie z Andrzejem Kostyrą wspomniał o najbliższych planach na sportową przyszłość Tomasza Narkuna walczącego w kategorii półciężkiej.

31-latek ma obecnie na swoim koncie 21 walk. Narkun wygrywał 18 razy, w tym 16 przed czasem. W swojej kategorii wagowej ostatni raz przegrał w 2014 roku na KSW 29, kiedy to po trzech rundach sędziowie zdecydowali, że zwycięzca pojedynku zostanie Goran Reljić. Od tego starcia Narkun przegrał jeden pojedynek w dywizji ciężkiej. Na KSW 47 w pojedynku z Phil De Friesem próbował zdobyć mistrzowski pas w drugiej kategorii wagowej.

Aktualnie w kategorii półciężkiej zawodnik nie przegrał żadnego z 9 pojedynków i obronił swój tytuł 5-krotnie. Ostatni raz w akcji widzieliśmy Narkuna na gali KSW 56 i w drugiej rundzie poddał duszeniem zza pleców chorwackiego zawodnika Ivana Erslana, który poniósł pierwszą porażkę w karierze.

Martin Lewandowski przyznał, że obecnie w KSW nie ma zawodnika, który stanowiłby dla Narkuna wyzwanie, w związku z czym być może zobaczymy jego starcie w nowej organizacji – Akurat wczoraj przeglądałem listę nowych zawodników w kategorii półciężkiej. Nie widzę już tutaj dla Tomka żadnej perspektywy wśród tych zawodników, którzy są obecnie u nas na kontraktach. Trzeba mu szukać nowych rywali – powiedział.

Nie wykluczam pewnego takiego zestawienia trochę eksportowego, czyli żeby Tomek zawalczył dla innej federacji, oczywiście nadal będąc mistrzem KSW i posiadając z nami wiążący kontrakt. Ale też, żeby po prostu ogrywać go na arenie międzynarodowej – dodał.

Źródło: YouTube

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments